dust8

Které vitamíny a minerály z lékárny byste si pořídili, kdybyste na to měli max. 250 Kč?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nevím, co mi chybí, jestli vůbec něco. Tak proč kupovat vitamíny a minerály? Pokud by mi doktor řekl, že mám třeba hypokalémii, tak si koupím něco s draslíkem. Jinak je zbytečné vyhazování peněz.

Další odpovědi
Emefej

Žádné.

anonym

Odbočil bych do prava, do obchodu s ovocem a zeleninou. Jinak MaxiVita, nic náročného.

nyjono

Podle způspbu života.
Asi jen jeden, ale kvalitní.

elkon

Za to si moc vyskakovat nemůžeš.

zjentek

Týjo tak to vůbec nvm… asi bych šel do sáčku Pangaminu, 200 tbl. Anebo raději někam na oběd… nic?

da ny

Pořídila bych v lékárně tzv. „nezbytný základ“.
62,– + 120,– + 46,– = 228,– Kč
A snad i 2 (levnější) jablka ;) Nastrouhat, nechat zhnědnout a přesvědčit se tak, že mají
i trochu železa (pokud nezhnědnou, mám alespoň vlákninu).

Jsem odkázaná převážně na marketovou zeleninu a ovoce, v tom téměř žádné vitaminy nenajdeme (bývávalo).

https://www.le­karnanapekarske­.cz/vitaminy-a-mineraly/vitaminy-a-multivitaminy/vi­tamin-c/CELASKON-LIMETKA-30X180MG-TBL.html
https://www.a­aaleky.cz/zbo­zi/dologran-natural-100g-745
https://vitaminy-a-prirodni-pripravky.naa­kup.cz/zentiva-b-komplex-zentiva-drg-30/srovnani-cen/k.1679538

RyuzakiKate

B12 a možná Psyllium.

Vinpe

Kup si vitamíny v lékárně např. Spofavit.
Nebo jdi na pivo, jsou tam
vitamíny skupiny B.

Hlada

Žádné.
Jsem radikálním odpůrcem kupování jakékoli chemie kromě léků, které předepíše lékař.

Derrynka

A proč hned běžet do lékárny? Jsou i jiný skvělý shopy, kde mají skvělou nabídku vitamínů. Za mě třeba alpik. A za tento rozpočet se tam dá opravdu skvěle vybrat.