Avatar uživatele
Lgee

Jaké věci v běžném každodenním životě považujete za nevysvětlitelné?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, paul1, dust8, cappuccino před 378 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Třeba potraviny z řetězců. Nebo fastfoody. Nedokážu vysvětlit, JAK mohou být v prodeji a to konkrétně určené ke stravování člověka, potažmo celé lidské společnosti. A přece běžně jsou, existují. Nemohu to pochopit, tedy ani vysvětlit. Ale je to jen „vlnka“ v širém moři nevysvětlitelných „věcí“ společenství/spo­lečnosti. Důležité, že NIKDO nenese vinu. Vysvětlit si to totiž musí člověk sám, zvláště, jsou-li „věci“ legální, čili posvěcené „něčím“, třeba cárem papíru, který včera sepsal idiot a dnes posvětil kdosi vlivný, nenesoucí vinu, což v konečném důsledku vede k uvedení cáru v platnost, nejčastěji ke konkrétnímu datu. Tečka. No, jsi snad schopen, nedej bože ochoten vysvětlit to?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Jak pes může dopředu vědět, že paníček s ním jde k veterináři? Když jsme naší fenu tam chtěli dovést, tak trochu vyváděla.

Jak je možné, že v pracovní den nemám problém vstát z postele, ale mimo pracovní den mi to dělá značné problémy?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

žádné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Rika se, ze chybama se clovek uci. Mne pripada nevysvetlitelne, ze clovek za celou dobu sve existence dela neustale ty same chyby?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Každodenní to tedy není, ale dost časté. Udivují mne výsledky průzkumů předvolebních preferencí politických stran, nebo výsledky průzkumu oblíbenosti, či neoblíbenosti politiků. Některé jsou opravdu tak bizardní, že rozum zůstává stát 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Doktor Převě

Lásku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mike1982

Jestli existuje čas, jak ho známe na hodinách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HarpPlayer

Naprosto nechápu statistiky, které vždy uvádějí
PRŮMĚRNÝ PLAT V ĆR ASI TAK NA DVOJNÁSOBKU TOHO,
co já nebo lidé kolem mne „berou“…

(A to se nepohybuji mezi žádnými „asociály“ ani „dezoláty“! 🙂 )

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Pr%C5%AF­m%C4%9Brn%C3%A1+mzda+v+%­C4%8CR+za+rok+2022+%3F&o­q=Pr%C5%AFm%C4%9Brn%C3­%A1+mzda+v+%C4%8CR+za+ro­k+2022+%3F+&aq­s=chrome..69i57j33i16­0l3j33i22i29i30l2­.1051j0j15&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Upravil/a: HarpPlayer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dr. Darko

umělou inteligenci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
John Stoner

Pokud jste se stali obětí podvodu s kryptoměnami a přišli jste o značnou částku peněz, je důležité okamžitě podniknout kroky k navrácení svých prostředků. Jedním z doporučených postupů je vyhledat pomoc od renomovaných společností zabývajících se obnovou, které se specializují na řešení kryptografických podvodů. Tyto společnosti mají potřebné odborné znalosti a zdroje, aby vás efektivně provedly procesem obnovy. Kontaktujte Genuine Hackers e-mailem na GENUINEHACKERS000@GMAIL.COM nebo WhatsApp +12602183592

Avatar uživatele
Nira Shalom

Ahoj, jmenuji se Nira. Byl jsem ve vztahu s Andersonem roky, ale rozešel se se mnou. Snažil jsem se, co jsem mohl, abych ho dostal zpět, ale bylo to marné. Opravdu jsem ho chtěla zpátky kvůli lásce, kterou k němu chovám. O všechno jsem ho prosil, sliboval, ale odmítl. Vysvětlil jsem svůj problém své přítelkyni a ona mi navrhla, abych se obrátil na sesilatele kouzel, který by mi mohl pomoci seslat kouzlo a přivést ho zpět. Přestože jsem na kouzla nikdy nevěřil, nezbylo mi nic jiného, než to zkusit. Tak jsem poslal e-mail sesilateli kouzel a on mě ujistil, že do tří dnů bude vše v pořádku a můj bývalý se mi vrátí. Kupodivu se to stalo druhý den kolem 16. hodiny. Můj bývalý mi zavolal, za všechno se omluvil a řekl, že mě chce zpátky, protože mě tak miluje. Byl jsem tak šťastný a vrátil jsem se k němu. Začali jsme spolu zase šťastně žít. Slíbil jsem každému, koho znám, kdo má problém se vztahem, že ho odkážu na jediného skutečného a mocného kouzelníka, který mi pomohl s mým problémem. Pokud potřebujete jeho pomoc, můžete mu poslat e-mail na babawalewiseman01@gmail.com. Nabízí různé druhy kouzel, včetně milostných kouzel, kouzel ztracené lásky, rozvodových, manželských, svazujících, zlomových, vyhoštění milované osoby z minulosti, povyšovacích kouzel, ukojovacích kouzel a léku na jakékoli nemoci, kterými trpíte. Kontaktujte ho pro trvalé řešení jakéhokoli problému, který byste mohli mít.
přes babawalewiseman01@gmail.com Whatsapp +19286009532

Avatar uživatele
df

Mike1982>> Mluvíme-li o čase, pak tím zpravidla rozumíme kvantitativní míru. Ptáme se, jak dlouho to trvalo, před jakou dobou se to stalo, kolik času uplynulo. Pozorujeme výlučně kvantitu času. Podle zákona polarity musí ke kvantitativními aspektu času (řecký: chrónos) existovat ještě protipól, a tomu říkáme kvalitativní aspekt (řecký; kairós). Čas nemá jen kvantitu, nýbrž i kvalitu. Pod kvalitou času si dnes ale sotvakdo dokáže něco představit. V dřívějších dobách to bylo přesně obráceně. Tehdy člověk pozoroval v první řadě kvalitu řasu a kvantitu času spíš zanedbával. Kvalita času nemá s trváním co dělat, pouze vypovídá o tom, že každý bod času nebo lísek času (to může být hodina, vteřina nebo století) má určitou kvalitu, která dovolí projevit se jen takovým událostem, které jsou pro tuto kvalitu adekvátní. Vyjádřeno jinak to znamená, že k určitému časovému bodu se mohou uskutečnit jen takové události, jejichž kvalitativní obsah odpovídá právě platné časové kvalitě. Čas se musí proto otevřít pro nějakou latenci, aby tato latence mohla vstoupit do skutečnosti a manifestovat se. Letadlo se nemůže zřítit „prostě někdy“, nýbrž pouze tehdy, pokud to připustí vládnoucí kvalita času.

To je úryvek z knihy

Avatar uživatele
Edity

ahoj je mi 16 let mam po 4 operacich srdce mam opozdeni vyvoj o 2 roky a chtel jsem se zeptat mam penis v 16 letech 4 cm v klidu a 10 v erekci vyroste jeste nebo uz vyvoj skoncil ?

Avatar uživatele
ahold

Zdárnému vývoji pohlavních orgánů přispívá zinek. Dá se koupit jako potravinový doplněk.

Nový příspěvek