Shade

Jaké tiskopisy pro fiktivní firmu?

Ahoj,

moc vás prosím o radu, jaké tiskopisy bude potřebovat pekařská firma?
Doplňuji:
Nejde o nic důležitého, je to jen jeden z bodů pro předmět fiktivní firma, stačí jen nějaké…

Nejlepší odpověď
magorvkleci

nejlepší by to bylo rozdělit si to podle agend

  • finanční (daňové, účetní, majetkové) (faktury, evidenční listy majetku, skladové listy, protokol o zařazení a vyřazení majetku…)
  • obchodní (smlouvy, objednávky, dodací a odběrné listy…)
  • hygienické a bezpečnostní (protokol o kontrole, školení, prohlídce…)
  • personální (evidenční list zaměstnance, pracovní smlouva, mzdový výměr, školení…)

ono se to sice překrývá, ale takhle to půjde nejrychleji
pak bych se podíval na nabídku nějakého SEVTu a vybral bych pár příkladů
http://www.sev­t.cz/obchod/tis­kopisy-a-formulare/
Doplňuji:
poznámka k lamalam: jestli je zadání TISKOPISY, tak bych do toho pro jednoduchost nepletl pracovní řád, pracovní předpisy a postupy, požární a hygienické předpisy – fakt bych vzal jenom šablony, které se pravidelně vyplňují a mají různý obsah (a ne to, co se to napíše jednou a víceméně provždycky)

Další odpovědi
Lamalam

Jako každá jiná firma, z těch ekonomických např. fakturu, objednávku, příjmový a výdajový doklad, peněžní deník, knihu jízd atd. Z těch pracovně právních např. pracovní smlouvy, popis pracovní fuknce, pracovní řád apod. Z bezpečnostních např. požární řád, evakuační plán, poplachovou směrnici a mnohé další.

Lamalam

magorvkleci – máš pravdu, pojala jsem to trochu šířeji,

arygnoc

pokiaľ sa jedná o simuláciu (v škole), tak také isté, ako v reále, aby simulácia ukázala skutočnosť.

a pre učenie je dobré vidieť reálnu situáciu – tak si zajdite do nejakej pekárne, porozprávajte sa s nejakým manažérom a ten vám to vysvetlí.

i dnes, v dobe „múdrych“ technol=ogií, platí:

lepšie ja raz vidieť, ako 10 x počuť.
lepšie je raz skúsiť, ako 10× vidieť.