luckykubrt

Jaké/které složení vlády by pro vás bylo nejpřijatelnější?

Já hlasovat v této anketě bohužel nemůžu, ale bral bych tu první (tedy SPD, SPO a SPR-RSČ neboli Okamurovce, Zemanovce a Sládkovce – všechny, kteří jsou proti islámským migrantům v naší republice). Vtipně vypadá i koalice Piráti se Zelenýma a Radostným Českem. :D

Nejlepší odpověď
ivzez

jiná koalice (napiš jaká)

Místo „jiná koalice“ si dosaďte „jiná odpověď“.

Žádná z uvedených.

Anketa nemá smysl, převažují neuskutečnitelné varianty.
(ČSSD ani Top 09 by se nikdy nespojuily s KSČM.)

Abychom mohli o možnostech koalice vážně přemýšlet,
bylo by potřeba zahrnout jenom parlamentní strany.

Další odpovědi
xxx3

jiná koalice (napiš jaká)

ty navržené koalice jsou tedy dost surealistické

Smackdown

jiná koalice (napiš jaká)

Stačilo by udělat s Okamury prezidenta,ostatní by profackoval a vše by šlapalo jak švýcarské hodinky.

Kepler

jiná koalice (napiš jaká)

Žádná koalice, ale menšinová vláda ANO. Největší šanci by měla s premiérem Vondráčkem.

Kryšpín

jiná koalice (napiš jaká)

Spasitel Babiš a jeho parta, věřím, že jeden a půl milionů jeho voličů, včetně tři a půl milionů nevoličů, kteří nechodí k volbám z důvodů, že jsou náramně spokojeni budou čtyři roky chrochat blahem a republika bude zkvétat při budování kapitalismu

dubraro

jiná koalice (napiš jaká)

ANO, SPD, KSČM.

Muffz

jiná koalice (napiš jaká)

Nejlogičtější a pro ČR by bylo pokračování stávající koalice s tím rozdílem, že by ji vedl schopny a perspektivní premiér. ANO + ČSSD + KDU + Babiš premiér by bylo nejlepší. Tato koalice v podstatě ukázala směr, kterým by měla ČR jít, bohužel to Sobotka na konci zničil.
Vyhrazuji se proti vládě bez suverénního vítěze voleb, které ukázaly, že lidi prostě ANO chtějí (a ví proč). K ANO bych viděl možného partnera Piráty, kteří mají dobré nápady a návrhy, bohužel někdy až moc ideologistické, protože nemají takové znalosti politiky, no zase mají chuť něco dělat.

V podstatě jakákoliv koalice (ze stran ve sněmovně) bez ODS, TOP09 a SPD by byla přijatelná. ODS a TOP09 proto, že krom antibabiš programu nepředvedli a nenabízí nic, SPD využívá strachu z neexistující hrozby terorismu (v ČR) a nabízí něco, co už z logického a právního hlediska splnit nemůže.

dudu

jiná koalice (napiš jaká)

Ano a ODS, což je 103 hlasů v PS.

Tarzan

jiná koalice (napiš jaká)

Ono je jedno kdo tam je a jak se to jmenuje, žádná strana nemá v plánu zrušit otroctví a inflaci.
Prostě středověk.

anonym

jiná koalice (napiš jaká)

= ANO,SPD,KDU-ČSL =

CR chess2017

ČSSD, Top 09 a KSČM

jiri Linhart

jiná koalice (napiš jaká)

Ono je celkdm jedno,jake strany ve vlade jsou,ale,AT TAM JSOU ODBORNICI ! je to samej Pravnik a ten v oblasti dopravy,ci zemedelstvi toho moc Neudela ! Odbornici ! Ty potrebujeme ! Na opravu auta si pravnika urcite nebudu hledat ! ODBORNIKY,kteri Budou svemu resortu Rozumet a budou delat pro lidi a nasi zem !

yesica

jiná koalice (napiš jaká)

John Wick

jiná koalice (napiš jaká)

Molva

jiná koalice (napiš jaká)

John Wick

ČSSD,SPD a Komouši.Ovšem,to je utopie.

luckykubrt

Muffz: Premiéra, který je obviněn ze spáchání trestného činu ??? Sorry jako, ale to opravdu nechci !!! :P Kromě toho, Babiš už má nahrábáno až do důchodu. Toho bych nejraději poslal zpět k slovákům. 😉

Mc Merkurion

… zklidni se, lepší obvinění (a mimochodem, to co von, udělalo x dalších podnikatelů, ale o tom se už nemluví), než prokázání neplacení dlůhů, rozkrádání státu a podraz s OKD …

John Wick

Moment,tady mi něco nehraje.Však prý většina podnikatelů je slušných.Asi proto kvičeli jak prasata před porážkou kvůli EET.NE,většina „podnikatelů“ jsou právě zloději a neodváděči daní!!!Podnikatelé kradou třikrát:Okrádají stát,zaměstnance a i zákazníky.

Kepler

Obvinění ještě neznamená, že spáchal trestný čin. Taky by žalující mohli být teoreticky odsouzeni pro křivé obvinění. Vyčkejme rozsudku.

luckykubrt

Ještě bych podotkl, že ve skutečnosti by ta kombinace s vítačskými Piráty moc radostná nebyla. ☹

ivzez

Piráti nemohou vytvořit koalici se stranami, které se nedostaly do parlamentu.

Totéž platí pro další návrhy s neparlamentními stranami…

luckykubrt

Možné by to bylo za předpokladu nových, předčasných voleb. A to jsem ještě vynechal „své simpsny“. :D Nicméně, kdo podporuje zločince sám je zločinec ! A říká se, že ženu ani květinou neuhodíš. Babiš chce zůstat v EU (EU zase vítá násilný islám) – pro mně jasně nevolitelná strana !!! Nakonec: všechny koalice byli vytvořené jako příklady. A to nejlepší nakonec. Lepší než všechny nejlepší vlády světa je Jehovova vláda. 😉

Kepler

Jsi úplně mimo.

luckykubrt

Tož to abych emigroval do Japonska, když vy všichni jste v obraze. :D :D :D

Muffz

Píšeš hlouposti. Babiš chce zůstat v EU stejně jako každý normálně smýšlející člověk. Stát ždímá z EU víc než dává, to je třeba si uvědomit. Parazitujeme na EU výměnou za plnění jejich požadavků. V ČR jsem ještě žádný teroristický útok nezažil a řekl bych, že nezažiji. Pro Islám jsme malá zemička, která pro ně nemá význam. To jen Okamura vyvolal v lidech strach z Islámu stejně jako kdysi Hitler z židů a jiných rasově odlišných lidí. Je to stejné, jako by na Islandu byl zvolen někdo, kdo má ve volebním programu, že bude bojovat proti přemnožení slonů v horách. Je to to stejné řešení problému, který neexistuje. Jen jsem byl překvapen, kolik lidí má strach z neexistujícího rizika, jiný důvod pro volbu SPD totiž nebyl.

PS: Na Babiše bylo podáno trestní oznámení Kalouskem a Sobotkou. I na tebe může kdokoliv podat trestní oznámení za cokoliv, bude to znamenat, že už jsi nejhorší člověk na světě a všichni by se měli obrátit proti tobě?

Z celého projevu tady to vypadá, že máš snahu vědět něco víc, ale máš špatné zdroje. Bulváry, zprávy a laciné internetové plátky jsou k ničemu, je potřeba sledovat věci do detailu a přemýšlet nad nimi.