Gus_Fring

Jaké seriály (popř. filmy) nesmím přeskočit při pouštění si Star Wars znovu?

Pojedu od jedničky, až do devítky. Nevynechám Sola a Rogue One. Je ale hned několik seriálů, proto by mě zajímalo, jaké to jsou a kdy se odehrávají. Také je možné, že existuje více než 11 zmíněných filmů. Jestli ano, tak jaký a kdy se odehrává?

Hahaha :D
Terminátora ale mám rád a zopakovat si ho hodlám, teda vyjma Genisys.

Nejlepší odpověď
Edison

Ordinaci v růžové zahradě a Ulici!! 😁 😁

Další odpovědi
Kepler

Já myslím, že je můžeš přeskočit všechny. Jsou to nedokonalé pohádky pro dospělé. Připouštím, někdy zajímavé. Radši si dej série o Terminátorovi, Alienovi, Predátorovi nebo o agentu 007. Jo, a vynikající je 30 případů majora Zemana.

led

Major Zeman, Žena za (pod) pultom, Nemocnica na kraji mesta, Mrazík, Timur a jeho družina, Na každom kilometri a mnoho ďalších retro filmov a seriálov. Jednoducho Stars Wars čerpali pre svoje mimozemské civilizácie práve z týchto nezabudnuteľných zdrojov (aj keď niektoré z nich, v časoch nakrúcania epizód SW, ešte neboli ani nakrútené…

Ametyst

Výborný seriál je Ztraceni ve vesmíru, nebo Akta X.