Lucimia

Jaké se vám zdají sny???

Mně se dnes zdál krásný sen o tom jak se mi narodilo krásné dítko. Ale bylo to samozřejmě jako většina snů divné, rodila jsem na sedačce, bylo to asi za 3 minuty, kojila jsem až druhý den a dítě vyrostlo za 5 dnů do dospělosti 🙂 Takže blbost 😁
Ale jsem teď toho taková celá plná, taky se vám to stává, že si pak ten sen pamatujete celý den a musíte na něj myslet? Co se vám dnes zdálo?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ani nevím,ale také se mi už zdálo,že jsem rodila,tenkrát jsem našla na internetu,že to značí začátek něčeho pěkného,rados­t,štěstí
Doplňuji:
pro Klarisu a každého,koho to zajímá..výklad snů

http://snar.sex-town.info/?a/

Další odpovědi
vagra

Já své sny po probuzení zapomínám,ale
kamarád mi povídá:
"Představ si,že se mi zdál příšerný sen.Zdálo se mi,že makám v kanceláři.Pro­budím se-a fakt!

kokoťenko

nevím,asi se mi zdá,že jsem pes,hrabu prý nohoma,funim a štěkám
Doplňuji:
pardon nohama

BEAES

Také mám často živíé sny, někdy se nestačím divit, často se ve snu vracím do dětství a mezi spolužáky ze ZŠ. :o))

Klarisa

Poslední dobou se mi zdá o hřbitově,o tom,že mě někdo pronásleduje,o tom,že jedu někam pryč vlakem,prostě samé příšerné sny,kde se prolévá i krev.Také se mi zdálo,že někoho zabíjím,přitom jsem mírumilovný člověk.Nevím,co to znamená.

oskar

Někdy se mi zdaji nepřijemne sny,ale dnes se mi zdalo jak jsem se miloval s krasnou ženou a v tom nejlepšim jsem se probudil.

RAB

Většinou si pamatuji jen ty nejhorší. Například ten, ve kterém moje rodina byla v koncentráku, viděla jsewm jejich zubožené obličeje a komíny za nimi.

Nuk nuk

Já si obvykle své sny nepamatuji a když tak ne dlouho, takže na ně ani nemohu moc myslet. Nicméně se mi obvykle zdají sny poměrně realistické.
Co se mi zdálo dnes si už vážně nepamatuji.:)