bazinka

Jaké rybičky můžu dát do akvária k pavím okům?

Jaké rybičky mohu dát do akvária k pavím okům? Jen pro zajímavost, mohou se nějaké druhy množit s pavími oky? Např.všechny živorodky?

Nejlepší odpověď
kapka

Mečovky, black Molly, platy – další živorodky. Dno by měli čistit sumečci, stačí třeba dva.
Ale ono můžeš mít s očkama klidně i neživorodé skaláry, neonky a další druhy mírumilovných rybiček. Co moc nedoporučuji je rájovec, špatná zkušenost, paví očka se snaží lovit a minimálně jim může okousat ocasy.

Další odpovědi
anonym

K pavím okům dej klidně i jiné živorodky,mimo endlerek,ty by se s nima křížily.
Dej pozor ať akvárium zbytečně nepřerybníš.

slevin

nejlepe pirany,–)))