Lurius

Jaké příběhy si podle vás člověk užije více až při opakovaném vyprávění?

Takové příběhy které začnou být například zábavnější až poté co znáte pointu nebo víte o záměrech hlavního hrdiny.

Nejlepší odpověď
elkon

Složitější příběhy, kdy napoprvé člověk nepostřehne všechny detaily. Tak to bývá i ve filmech.

Další odpovědi
Kelt

Na mnoho filmů se takto dívám, nebo čtu knihy, kdy mi něco uteklo. No a někdy si takto užívá soudce, když slyší opakované líčení, a pod

Justin1

Řekl bych, že se to týká těch příběhů, s kterými se setkáte dřív, než získáte dost vědomostí o jejich tématu či kontextu nebo vlastních zkušeností s jejich tématem či kontextem.