Lgee

Jaké pravomoci má vedoucí prodejny?

Odpovědi
Ušel ventil

Asi takové které mu udělí majitel prodejny + ze zákona – řešit reklamace .

Úkolem vedoucího prodejny je dohlížet na kompletní provoz prodejny a prodej, obrat a rentabilitu obchodu. Stará se o dodržování předepsaných postupů a pravidel pro chod obchodu. Zodpovídá za uzávěrky a inventury zboží, vede a motivuje personál, pečuje o obchodní, organizační a personální procesy. Zodpovídá za vystavené zboží a zákaznický servis.