Adri ..

Jaké povolání je pro vás atraktivní ?

Tak jaké ? I když se u Vás atraktivita projevuje něčím jiným.

Nejlepší odpověď
Drap

Kdybych si mohl vynrat, tak bych chtěl být rentiér

Další odpovědi
jendahun

Já jsem celkem spokojen se svým zaměstnáním,mě se líbí a zdá se mi celkem atraktivní a chlapácké.Jiná věc je ta,že už to není na uživení a práci hledám dost těžko.
Kdysi jsem s kolegou sbíral semeno lípy ze stromů před našim barákem,lozil jsem po stromě a setřásal semena.Pak jsem se dozvěděl,že sousedka mne litovala,že se musím tímto živit,že jsem ubožák.Drbala s mou mamkou.Tehdy jsem nosil oranžové bezpečnostní montérky.Pro někoho je to podřadná a ubohá práce,ale když se člověku podaří trefit strom přesně na kolík,když člověk slyší ten šum a rachot padajícího stromu,když vidí ten kolos padat a skácel ho takový prcek jak já…je to krásné.Samozřejmě mne mrzí smrt takového krásného organismu,ale to je život.

Ing.internet

letuška

Terryle

Pilot nebo pilotka! Závidím jim až nad mraky.

samicek333

Veterinář a zubař :)

lexx

Vědec nebo astronaut.

Bobmarley

Uhlobaron