Cermak

Jaké používáte osvěžovače vzduchu?

Nejlepší odpověď
elkon

Žádné, stačí větrat. Někdy i pokojové rostliny udělají dost práce.

Další odpovědi
marci1

Bez chemie. Kvetoucí rostliny, sušenou levanduli. Nebo povařím 1 na plátky nakrájený pomeranč a 1 citron s kořením, které voní (hřebíček, celá skořice ap.). Vše zaliji litrem vody a nechám zhruba hodinu probublat na sporáku. Poté vychladlou směs naliji do rozprašovače. Krásně voní. 🙂

Kepler

Ionizátor. Různá vodítka jen nadělají ještě víc smradu, tenhle je neutralizuje a odstraňuje, vč. cigaretového kouře. Navíc nemusím tak moc větrat, tím pádem jsem tuto sezónu ještě nemusel ani topit.

dudu

Bydlíme v solidně udržovaném lesoparku, takže bohatě stačí pravidelně větrat.

Mc Merkurion

… vokno …