Baryonyx

Jaké parametry musí splňovat dům, aby bylo možné ho považovat za vilu?

Nejlepší odpověď
Drap

Jako vila se v češtině zpravidla označuje takový rodinný dům, který má kromě bydlení též funkci společenskou a reprezentační a zajímavější architektonické řešení. Rozdíl mezi vilou a rodinným domem není jednoznačně definován a lze jej určovat spíše citem, přičemž tkví ve velikosti domu a společenském postavení stavebníka

Zdroj: wiki

Další odpovědi
Edison

Vila není nijak definována. Je to prostě slovo obsahově zabarvené. Krásná je čeština, viď. Sakra, to na všechno musíte mít nějaký tabulky a šuplíky? Nejste schopni používat mozek a cit? Jazyk ve všech svých souvislostech a barvách není exaktní věda.