Ary

Jaké otázky můžu položit klukovi abych ho poznala a nebylo to moc divný?

Odpovědi
Mravenec

No my ale vůbec nevíme, jaký je to kluk, jak vypadá, co dělá, co nedělá… To musíš snad vědět sama o čem se bavit? Co ho baví? Co dělá?

cappuccino

Nech ho mluvit, tak se dozvis nejvic!

elkon

Dost hloupý dotaz. Proč bys mu měla pokládat nějaké otázky? Měl by pocit jako u výslechu. Stačí normální konverzace. Zdá se, že na to ještě nemáš, protože asi nevíš jak to chodí.

Run 3

Excellent stuff; I'll let my friends know about it and have them check it out. I appreciate you sharing! Whenever you have more time, go to: word wipe