autacek

Jaké myslíte, že budou náklady na bydlení a život v plovoucím městě (viz odkaz níže)?

Cena těch nejmenších bytů je 6× nižší než u nás v Praze
https://www.no­vinky.cz/bydle­ni/tipy-a-trendy/clanek/by­dleni-v-prvnim-plovoucim-meste-na-svete-je-k-mani-od-427-tisic-do-25-miliard-korun-40348299

Odpovědi
JežíšKristus

Tak ten nejmenší byt bude jen nějaký P.O. Box, když nejdražší stojí miliardy. Na Západě jsou obecně 2.5× vyšší příjmy než v ČR, takže pro Čecha náklady vysoké + “horská přirážka”.

paul1

Trochu mi to připomíná plovoucí vězení, bydlet bych tam nechtěl. Náklady budou asi vysoké.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.