Simona04

Jaké mohu uplatnit odvody, když nejsem plátce DPH?

Nejsem plátce DPH, co vše mohu dáti do odvodů, abych neplatila vysoké daně. Je nějaká stránka s přehledem? (např. automobil, vybavení kanceláře atd.)

Odpovědi
Hlada

Do odkazu jsem dal jednu z dobrých stránek, ale obecně nedoporučuju spoléhat se na zprostředkované informace. Mohou být neúplné, zastaralé nebo chybné. Se základními zákony o podnikání, daních z příjmů a vedení daňové evidence nebo účetnictví je potřeba se seznámit v originále.

Zdroj: http://www.jak­podnikat.cz/