_136

Jaké máte zkušenosti s wish.com a postazdarma.cz?

Nejlepší odpověď
briketka10

S Wishem jen dobré, dvakrát se mi zatoulala zásilka a oni mi ihned poslali peníze zpět na účet i když nikdy nedorazila..
Poštovné zdarma jsou syčáci, nejenže posílají předražené šmejdy, ale zboží od
nich kolikrát ani po dvou třech měsících nedorazí, hned jsem vrátila.

Další odpovědi
elkon

Wish je OK. Kupuji ale jen drobné věci (na kolo, nebo na auto).

nyjono

Wish je OK, pokud kupuješ jen obyčejné, levné věci a nečekáš kvalitu.
Poštu zdrama probírali i v TV jako šmejdy.

tony2412

Postazdarma to nakupuje na Aliexpressu a prodává to s patřičnou přirážkou, wish nic moc, málokdy je doprava u nich zdarma, nejlepší je podle mě Aliexpress který má většinou dopravu zdarma a ceny nijak vysoké, ještě celkem ujde Ebay, ale u mě vede Aliexpress, párkrát se stalo že zásilka nedošla a peníze vrátili bez problémů, zrovna tak Ebay. Je důležitý vybírat si podle hodnocení prodejce a podle recenzí na prodávané zboží!

hapiky

Jako státem dotovaný prodej jsou fakt levní, s kvalitou je to někdy horší.
Kromě jiného jsem koupil dalekohled s digitálním záznamem. Kvalita dalekohledu mizerná. Autorádio 2X300W je opravdu silné, neboť při zkušebním testu (co to dá), mě začaly kouřit repráky (2X50W).

Hufnágl

S Wish-em mám špatné zkušenosti. Objednal jsem si multimetr i s příslušenstvím, ale přišly mi jenom měřící hroty… a čekal jsem na balíček 45 dní.