vlastina

Jaké máte zkušenosti s pobytem v nemocnici co se týče chování zdr.pers.k pa­cientovi?

Nejlepší odpověď
anonym

Naštěstí nejsem rutinér,co se nemocnic týče,ale bez zkušeností také nejsem.
Převládající pocit? Nic vysloveně negativního,připadá mi to tak,že jsou natolik vytížení,že na cukrbliky nemají čas a ani náladu.

Další odpovědi
aramah

V nemocnici jsem byla mnohokrát,musím říci že personál bez chyby,ne že bch ráda trávila čas po nemocnicích ale někdy není vyhnutí.Ovšem nevím jak teď už je to pár let..

morče

Já mám zatím s pobytem v nemocnici co se týká k pacientovi si nemužu stěžovat i personál byl milí.To taky záleží na lidech .