cappuccino

Jake mate zkusenosti s barevnymi skly u plaveckych bryli?

Uvazuji o koupi novych plaveckych bryli. Rozhoduji se mezi oranzovymi a modrymi skly. Pouzivam je prevazne ve vnitrnim bazenu, ale ted v lete i venku.
Mate nekdo osobni zkusenost? Jaka barva umoznuje lepsi viditelnost?
Dekuji za fundovane odpovedi.

Odpovědi
elkon

Zkušenost mám s cyklo brýlemi. Oranžové zlepšují viditelnost, když je pod mrakem. Myslím, že i pod vodou to bude stejné.

suksojovy

Sice nechápu k čemu ti budou dobré oranžové nebo modré skla, ale pro plavání ve vnitřních bazénech se doporučují čiré očnice a pro plavání venku v bazénu nebo na otevřené vodě či moři se doporučují kouřové, zrcadlové nebo polarizované sklíčka.

cappuccino

@suksojovy: Ty, co jsem si vybrala, maji oranzova, polarizovana skla. Ze funguji venku, je mi jasne. Jde o to, jestli funguji i uvnitr? Rada bych je pouzila uvnitr i venku.