pizlicka

jake mate zazitky s trhanim plevele mezi dlaždicemi??

to je oblbovák.delala jsem to poprve,za jak dlouho se muzu tesit na dalsi kolo??

Nejlepší odpověď
pusinka50

Tak za týden začnou rašit nové rostlinky, je to strašná a zdlouhavá práce. Asi by pomohlo zalít plevel mezi dlaždicemi pomocí roztoku Rond-Up, ten zlikviduje všechno, prodávají v drogeriích nebo v Baumax, Obi, Bauhaus.

Další odpovědi
venkovan

Dobrý.
Zejména když ho vytrhávají pohledné slečny. Leckdy si musím i zavázat oči aby mi nevypadly.
Potom ten plevel nestačí růst, je třeba ho neustále zavlažovat a přihnojovat. aby bylo třeba zas pozvat brigádu.
Když není brigáda, tak to přejedeme sekačkou, ošlehneme plamenem, případně vyškrábneme tenkou škrabkou na plevel.

anonym

Přesně před 14 dny z téhož soudku:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-zlikvidovat-travu-a-plevel-prorustajici-mezi-dlazbou-u-domu-neco-financne-prijatelneho-diky

honza19hk

právě z toho důvodu mám veškerou dlažku usazenou na betonový desce.
Tehdá jsem si stím vyhrál,i jejich spáry jsou vyplněné slabou vrsvou řídkýho betonu.Není to sice poznat ale je tam místo písku .A z betonu tráva neroste!

anonym

U nás nejsou žádné dlaždice, tak jenom trhám plevel kolem zdi domu a v pohodě. Jinak sekám trávu i s plevelem kosou.

manon

Brzy :) Jednou za čas je ten Rundap potřeba, jinak je to sisyfovská práce :)
Doplňuji:
Dr.Axl: Máš pravdu, asi to tu už padlo a já zrovna neměla náladu či čas …ale tráva a plevel rostou pořád a já si to zrovna dnes pořádně přečetla. Tak mi to odpousť, že až dnes přidávám svůj názor. Pizličce bude buď nadbytečný nebo užitečný – podle toho, nakolik je tady pečená vařená a nakolik je spontánní.

anonym

žádné, prostě jsem použil neetické pěnidlo, které to spálilo.

anonym

Hledám zde v odpovědích, ale taky na netu. Někdy se na to vykašlu a Dr.Axle vem v potaz, že jsem chodí i nové nicky (tazatelé), kteří nehledají, ale dají dotaz, otázku.

anonym

Pozor, tentokráte bez komentáře, jen jako doplnění pro obsáhlejší info. (Ve smyslu viz také, příp další).