straširybka

Jaké máte přání?

co byste chtěli, aby se vám splnilo? i třeba nesplnitelné. po čem toužíte? kromě zdraví a takových věcí, co si přeje každý…co byste chtěli jen vy, zapojte fantazii 🙂
Doplňuji:
já myslím ale fakt jen pro vás, buďte aspoň chvíli sobečtí 🙂
já bych chtěla látku, po které budu já a všichni, koho mám ráda, nesmrtelní, barák svých snů, dobrou práci po MD, kde se budu moci realizovat a lidi ocení, co pro ně dělám a budou si mě vážit, aby se po čokoládě netloustlo, vše jen to nej pro svou dceru, aby měla krásnou budoucnost, abych byla o trošku vyšší a abych uměla minimálně anglicky, ale jako rodilý mluvčí
. a pak tu klasiku, jak píšete vy, mír, zdraví, férové nezávistivé lidi…

Nejlepší odpověď
rynek878

Aby v životě hrál každý fér,tak to by mně pro začátek stačilo.

Další odpovědi
anonym

když pominu svá osobní sobecká přání … tak by bylo by myslím docela prospělo, kdyby se do dnes typického ničím neohraničeného myšlení hnaného jen uměle definovaným cílem a zrovna tak umělými kritérií úspěšnosti vrátil zdravý selský rozum, smysl pro fair play a vůbec kus cti, ale to už nejspíš nehrozí, heslo „účel světí prostředky“ tu s námi bude asi čím dál tím víc. Typicky nesplnitelné přání, zapracovat na tom může z přesvědčení pouze jednotlivec … a o to víc si asi budeme těch vzácných vyjímek vážit, a na jejich neefektivní počínání postrádající „přirozenou“ dravost a bezohlednost koukat nechápavě s otevřenou pusou.

Ale ve skutečnosti jsou má přání, na kterých mi skutečně záleží, daleko skromnější co do vlivu na široké masy, a týjakí se spíš skupinky dvou – deseti nejbližších 🙂 … svět nespasíte, každý ma svou hlavu.

iceT

vyresit vsechny starosti sveta?
Doplňuji:
ale kdyz ja neumim byt sobec…

dagry

Mým přáním je, aby nebyla válka a aby bylo dostatek slušné práce a ne otročiny, tak jak to dneska všude je, nejem pro mě a mé blízké, ale pro všechny lidi co chtějí pracovat a ne ty co s radostí parazitují na sociálních dávkách. A samozřejmě zdraví, to je hodně důležité.

martina1

Splacenou hypotéku,dovolenou na Novém Zélandu,koupací jezírko na vzrostlé zahradě a hezkou postavu,jako před pěti lety,abych se vešla zase do plesových šatů,kterých mám hodně a mít hlídání a od prosince do března protančit na plesech:-)Momentální přání je rozchodit nohu,abych taky ještě někdy nazula podpadky.

aramah

Jako vždy poslední,už je to tu řečeno a tak nemám co bych dodala.Snad jen SOUHLASíM.

anonym

ABY VŠICHNI LIDÉ NA TÉTO ZEMI UVĚŘILI,ŽE BŮH PRO NĚ ZE SVÉ LÁSKY PŘIPRAVIL VĚČNOU SPÁSU A VĚČNÝ ŽIVOT SKRZE PÁNA NAŠEHO JEŽÍŠE KRISTA SVATÉHO BOŽÍHO SYNA,KTERÝ SE OBĚTOVAL NA KŘÍŽI A VYLIL SVOU KREV NA ODPUŠTĚNÍ NAŠICH VŠECH HŘÍCHŮ A VIN./KDO TVRDÍ,ŽE NEMÁ ŽÁDNÉ VINY-LŽE A Z BOHA ČINÍ LHÁŘE.NEBOŤ JE PSÁNO: VŠELIKÝ ČLOVĚK JE LHÁŘ"KDO UVĚŘÍ SRDCEM A SVÝMI ÚSTY VYZNÁ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA,ŽE JE BOŽÍ SYN-A ŽE VSTAL Z MRTVÝCH PRO NAŠE OSPRAVEDLNĚNÍ -SPASEN BUDE.---NEJSEM SEKTÁŘKA ANI FANATIČKA ANI MODLÁŘKA A ANI KATOLIČKA. JSEM VĚŘÍCÍ ŽENA PROTESTANTSKÉ VÍRY,KTERÁ SE ZÁSADNĚ DRŽÍ BIBLE-BOHA OTCE,SYNA A DUCHA SVATÉHO.JINAM SE NEOBRACÍM PROTOŽE JEDINĚ V MÉM BOHU MÁ DUŠE JE SPASENA NA VĚKY.JSEM KRISTOVA,JSEM SÍMNĚ ABRAHAMOVO A DĚDIČKA PODLE ZASLÍBENÍ JAK JE PSÁNO V GALATSKÝM-3:29.NEŘÍKÁM VÁM TADY VŠEM PRAVDU O BOHU PRO SVOJI ZÁBAVU,ALE PROTO ABYJSTE UVIDĚLI A USLYŠELI BOŽÍ HLAS KTERÝ VÁS TOUŽÍ OPRAVDU SPASIT-UZDRAVIT A NA VĚKY VYSVOBODIT Z ŘÍŠE TMY COŽ JE SVĚT POD NADVLÁDOU SATANA A JEHO DÉMONŮ.TAKÉ VÁM VŠEM CHCI ŘÍCI:PROSÍM NEVYSMÍVEJTE SE BOHU ANI JEHO SLOVU A ANI NÁM VŠEM,KTEŘÍ V NĚJ A JEHO SLOVO NAPROSTO VĚŘÍME. ŽEHNÁM VÁM---ZAJ-PO

Zdroj: PRAVDA-BŮH-JEHO SLOVO COŽ JE BIBLE

ReHu

Světový mír?
Aby lidi nebyli grázlové?

anonym

Tak tedy jen pro mne-ubrat 10let.Pro svet-zastavit kaceni pralesu,pytlac­tvi.Pro lidi-aby pouzivali rozum,vymytili nesnasenlivost a pychu.

Michal

Vím,že jste psala a ne takové věci.......
Já bych si přál zdraví.