Avatar uživatele
Pokročilý

Jaké máte přání?

co byste chtěli, aby se vám splnilo? i třeba nesplnitelné. po čem toužíte? kromě zdraví a takových věcí, co si přeje každý...co byste chtěli jen vy, zapojte fantazii :-)
Doplňuji:
já myslím ale fakt jen pro vás, buďte aspoň chvíli sobečtí :-)
já bych chtěla látku, po které budu já a všichni, koho mám ráda, nesmrtelní, barák svých snů, dobrou práci po MD, kde se budu moci realizovat a lidi ocení, co pro ně dělám a budou si mě vážit, aby se po čokoládě netloustlo, vše jen to nej pro svou dceru, aby měla krásnou budoucnost, abych byla o trošku vyšší a abych uměla minimálně anglicky, ale jako rodilý mluvčí
. a pak tu klasiku, jak píšete vy, mír, zdraví, férové nezávistivé lidi...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Aby v životě hrál každý fér,tak to by mně pro začátek stačilo.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

když pominu svá osobní sobecká přání ... tak by bylo by myslím docela prospělo, kdyby se do dnes typického ničím neohraničeného myšlení hnaného jen uměle definovaným cílem a zrovna tak umělými kritérií úspěšnosti vrátil zdravý selský rozum, smysl pro fair play a vůbec kus cti, ale to už nejspíš nehrozí, heslo "účel světí prostředky" tu s námi bude asi čím dál tím víc. Typicky nesplnitelné přání, zapracovat na tom může z přesvědčení pouze jednotlivec ... a o to víc si asi budeme těch vzácných vyjímek vážit, a na jejich neefektivní počínání postrádající "přirozenou" dravost a bezohlednost koukat nechápavě s otevřenou pusou.

Ale ve skutečnosti jsou má přání, na kterých mi skutečně záleží, daleko skromnější co do vlivu na široké masy, a týjakí se spíš skupinky dvou - deseti nejbližších :-) ... svět nespasíte, každý ma svou hlavu.


Avatar uživatele
Zlatý

vyresit vsechny starosti sveta?
Doplňuji:
ale kdyz ja neumim byt sobec...


Avatar uživatele
Bronzový

Mým přáním je, aby nebyla válka a aby bylo dostatek slušné práce a ne otročiny, tak jak to dneska všude je, nejem pro mě a mé blízké, ale pro všechny lidi co chtějí pracovat a ne ty co s radostí parazitují na sociálních dávkách. A samozřejmě zdraví, to je hodně důležité.


Avatar uživatele
Bronzový

Splacenou hypotéku,dovolenou na Novém Zélandu,koupací jezírko na vzrostlé zahradě a hezkou postavu,jako před pěti lety,abych se vešla zase do plesových šatů,kterých mám hodně a mít hlídání a od prosince do března protančit na plesech:-)Momentální přání je rozchodit nohu,abych taky ještě někdy nazula podpadky.


Avatar uživatele
Zlatý

Jako vždy poslední,už je to tu řečeno a tak nemám co bych dodala.Snad jen SOUHLASíM.


Avatar uživatele

ABY VŠICHNI LIDÉ NA TÉTO ZEMI UVĚŘILI,ŽE BŮH PRO NĚ ZE SVÉ LÁSKY PŘIPRAVIL VĚČNOU SPÁSU A VĚČNÝ ŽIVOT SKRZE PÁNA NAŠEHO JEŽÍŠE KRISTA SVATÉHO BOŽÍHO SYNA,KTERÝ SE OBĚTOVAL NA KŘÍŽI A VYLIL SVOU KREV NA ODPUŠTĚNÍ NAŠICH VŠECH HŘÍCHŮ A VIN./KDO TVRDÍ,ŽE NEMÁ ŽÁDNÉ VINY-LŽE A Z BOHA ČINÍ LHÁŘE.NEBOŤ JE PSÁNO: VŠELIKÝ ČLOVĚK JE LHÁŘ"KDO UVĚŘÍ SRDCEM A SVÝMI ÚSTY VYZNÁ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA,ŽE JE BOŽÍ SYN-A ŽE VSTAL Z MRTVÝCH PRO NAŠE OSPRAVEDLNĚNÍ -SPASEN BUDE.---NEJSEM SEKTÁŘKA ANI FANATIČKA ANI MODLÁŘKA A ANI KATOLIČKA. JSEM VĚŘÍCÍ ŽENA PROTESTANTSKÉ VÍRY,KTERÁ SE ZÁSADNĚ DRŽÍ BIBLE-BOHA OTCE,SYNA A DUCHA SVATÉHO.JINAM SE NEOBRACÍM PROTOŽE JEDINĚ V MÉM BOHU MÁ DUŠE JE SPASENA NA VĚKY.JSEM KRISTOVA,JSEM SÍMNĚ ABRAHAMOVO A DĚDIČKA PODLE ZASLÍBENÍ JAK JE PSÁNO V GALATSKÝM-3:29.NEŘÍKÁM VÁM TADY VŠEM PRAVDU O BOHU PRO SVOJI ZÁBAVU,ALE PROTO ABYJSTE UVIDĚLI A USLYŠELI BOŽÍ HLAS KTERÝ VÁS TOUŽÍ OPRAVDU SPASIT-UZDRAVIT A NA VĚKY VYSVOBODIT Z ŘÍŠE TMY COŽ JE SVĚT POD NADVLÁDOU SATANA A JEHO DÉMONŮ.TAKÉ VÁM VŠEM CHCI ŘÍCI:PROSÍM NEVYSMÍVEJTE SE BOHU ANI JEHO SLOVU A ANI NÁM VŠEM,KTEŘÍ V NĚJ A JEHO SLOVO NAPROSTO VĚŘÍME. ŽEHNÁM VÁM---ZAJ-PO

Zdroj: PRAVDA-BŮH-JEHO SLOVO COŽ JE BIBLE


Avatar uživatele
Zlatý

Světový mír?
Aby lidi nebyli grázlové?


Avatar uživatele

Tak tedy jen pro mne-ubrat 10let.Pro svet-zastavit kaceni pralesu,pytlactvi.Pro lidi-aby pouzivali rozum,vymytili nesnasenlivost a pychu.


Avatar uživatele
Stříbrný

Vím,že jste psala a ne takové věci.......
Já bych si přál zdraví.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1030
Zlatý annas 949
Zlatý quentos 889
Zlatý mosoj 565
Zlatý hanulka11 556
Zlatý led 512
Zlatý marci1 509
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 387
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.