Avatar uživatele
straširybka

Jaké máte přání?

co byste chtěli, aby se vám splnilo? i třeba nesplnitelné. po čem toužíte? kromě zdraví a takových věcí, co si přeje každý…co byste chtěli jen vy, zapojte fantazii 🙂
Doplňuji:
já myslím ale fakt jen pro vás, buďte aspoň chvíli sobečtí 🙂
já bych chtěla látku, po které budu já a všichni, koho mám ráda, nesmrtelní, barák svých snů, dobrou práci po MD, kde se budu moci realizovat a lidi ocení, co pro ně dělám a budou si mě vážit, aby se po čokoládě netloustlo, vše jen to nej pro svou dceru, aby měla krásnou budoucnost, abych byla o trošku vyšší a abych uměla minimálně anglicky, ale jako rodilý mluvčí
. a pak tu klasiku, jak píšete vy, mír, zdraví, férové nezávistivé lidi…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, anonym, aramah, rynek878, kapka, iceT před 5012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Aby v životě hrál každý fér,tak to by mně pro začátek stačilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

když pominu svá osobní sobecká přání … tak by bylo by myslím docela prospělo, kdyby se do dnes typického ničím neohraničeného myšlení hnaného jen uměle definovaným cílem a zrovna tak umělými kritérií úspěšnosti vrátil zdravý selský rozum, smysl pro fair play a vůbec kus cti, ale to už nejspíš nehrozí, heslo „účel světí prostředky“ tu s námi bude asi čím dál tím víc. Typicky nesplnitelné přání, zapracovat na tom může z přesvědčení pouze jednotlivec … a o to víc si asi budeme těch vzácných vyjímek vážit, a na jejich neefektivní počínání postrádající „přirozenou“ dravost a bezohlednost koukat nechápavě s otevřenou pusou.

Ale ve skutečnosti jsou má přání, na kterých mi skutečně záleží, daleko skromnější co do vlivu na široké masy, a týjakí se spíš skupinky dvou – deseti nejbližších 🙂 … svět nespasíte, každý ma svou hlavu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

vyresit vsechny starosti sveta?
Doplňuji:
ale kdyz ja neumim byt sobec…

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Mým přáním je, aby nebyla válka a aby bylo dostatek slušné práce a ne otročiny, tak jak to dneska všude je, nejem pro mě a mé blízké, ale pro všechny lidi co chtějí pracovat a ne ty co s radostí parazitují na sociálních dávkách. A samozřejmě zdraví, to je hodně důležité.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Splacenou hypotéku,dovolenou na Novém Zélandu,koupací jezírko na vzrostlé zahradě a hezkou postavu,jako před pěti lety,abych se vešla zase do plesových šatů,kterých mám hodně a mít hlídání a od prosince do března protančit na plesech:-)Momentální přání je rozchodit nohu,abych taky ještě někdy nazula podpadky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Jako vždy poslední,už je to tu řečeno a tak nemám co bych dodala.Snad jen SOUHLASíM.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ABY VŠICHNI LIDÉ NA TÉTO ZEMI UVĚŘILI,ŽE BŮH PRO NĚ ZE SVÉ LÁSKY PŘIPRAVIL VĚČNOU SPÁSU A VĚČNÝ ŽIVOT SKRZE PÁNA NAŠEHO JEŽÍŠE KRISTA SVATÉHO BOŽÍHO SYNA,KTERÝ SE OBĚTOVAL NA KŘÍŽI A VYLIL SVOU KREV NA ODPUŠTĚNÍ NAŠICH VŠECH HŘÍCHŮ A VIN./KDO TVRDÍ,ŽE NEMÁ ŽÁDNÉ VINY-LŽE A Z BOHA ČINÍ LHÁŘE.NEBOŤ JE PSÁNO: VŠELIKÝ ČLOVĚK JE LHÁŘ"KDO UVĚŘÍ SRDCEM A SVÝMI ÚSTY VYZNÁ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA,ŽE JE BOŽÍ SYN-A ŽE VSTAL Z MRTVÝCH PRO NAŠE OSPRAVEDLNĚNÍ -SPASEN BUDE.---NEJSEM SEKTÁŘKA ANI FANATIČKA ANI MODLÁŘKA A ANI KATOLIČKA. JSEM VĚŘÍCÍ ŽENA PROTESTANTSKÉ VÍRY,KTERÁ SE ZÁSADNĚ DRŽÍ BIBLE-BOHA OTCE,SYNA A DUCHA SVATÉHO.JINAM SE NEOBRACÍM PROTOŽE JEDINĚ V MÉM BOHU MÁ DUŠE JE SPASENA NA VĚKY.JSEM KRISTOVA,JSEM SÍMNĚ ABRAHAMOVO A DĚDIČKA PODLE ZASLÍBENÍ JAK JE PSÁNO V GALATSKÝM-3:29.NEŘÍKÁM VÁM TADY VŠEM PRAVDU O BOHU PRO SVOJI ZÁBAVU,ALE PROTO ABYJSTE UVIDĚLI A USLYŠELI BOŽÍ HLAS KTERÝ VÁS TOUŽÍ OPRAVDU SPASIT-UZDRAVIT A NA VĚKY VYSVOBODIT Z ŘÍŠE TMY COŽ JE SVĚT POD NADVLÁDOU SATANA A JEHO DÉMONŮ.TAKÉ VÁM VŠEM CHCI ŘÍCI:PROSÍM NEVYSMÍVEJTE SE BOHU ANI JEHO SLOVU A ANI NÁM VŠEM,KTEŘÍ V NĚJ A JEHO SLOVO NAPROSTO VĚŘÍME. ŽEHNÁM VÁM---ZAJ-PO

Zdroj: PRAVDA-BŮH-JEHO SLOVO COŽ JE BIBLE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Světový mír?
Aby lidi nebyli grázlové?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak tedy jen pro mne-ubrat 10let.Pro svet-zastavit kaceni pralesu,pytlac­tvi.Pro lidi-aby pouzivali rozum,vymytili nesnasenlivost a pychu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Vím,že jste psala a ne takové věci.......
Já bych si přál zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek