Avatar uživatele
anonym

Jaké jste pili,ochutnali mléko?

Mléka jsou různá,že? Kravské,kozí,ko­bylí,ovčí,vel­bloudí – atd.
Ale savců je hromada. Je jasné,že existuje mléko třeba z veverky,del­fína,vorvaně – fantazii se meze nekladou.
Jaké je asi mléko třeba od ledního medvěda?
Ale pochybuji,že to někdy někdo zkusil.
„Hrdina“,který podojil medvěda se asi nenarodil.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, BEAES, aramah, kapka, flodur, anonym před 4947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

neumím si představit mléko od medvěda,ale můj soused je tak chlupatý že by to zkusit mohl,od medvěda je k nerozeznání,jinak jsem měla kozí,ale nechutnalo mi

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Lední medvěd má mléko mražený. Vypadávaj z něj nanuky. Jen zastrčíš špejli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

nejlahodnější je kozí, v těsném závěsu pak sójové (je ale drahé) a kokosové. Mívávali jsme kdysi to štěstí bydlet naproti farmě – není nad čerstvé kozí mléko. Prodali nám pak „kozu“ – toho největšího zmetka, rozmazlená jak fracek, a když se urvala z řetězu a vožrala čerstvě vysazené stromky, skončila naporcovaná v mrazáku.
Kravské leda v podobě Tatry do kávy či v podobě másla, jinak jako takovému tekutému se mu spíš vyhýbám, je pro člověka silně hlenotovrné a chemicky složité, nestravitelné… látka ideální pro čtyřžaludeční zažívací trakt krávy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

K mléku mám odpor, nepiji ho vůbec. Jako malá jsem pila pouze kravské.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Pila jsem mléko kravské přímo od krávy i z obchodu /já vím, že je taky od krávy, ale chutná jinak a každý třeba čerstvé mléko od krávy nepil/, kozí přímo od kozy /a chutná mi/ a kobylí, tedy až po úpravě kvašením /kumys, mongolsky správně ajrak/.
Dojila jsem morče, když mělo při kojení zatvrdlou mléčnou žlázu a pomohlo to. Myslím, že jsem to ale neochutnávala.
Také jsem dojila sebe, když jsem měla mimina. Ochutnala jsem, ale nic moc.
A zkoušela jsem jednou chvilinku kojit štěněčí, ještě slepé, miminko, protože mě strašně zajímalo, jestli to jde, když v Číně prý měli psi u dvora svoje lidské kojné. A šlo to. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jednou jsem pil kozí mléko když jsem byl jako dítě na návštěvě u tety na venkově.Pamatuji si že bylo mírně nahořklé a nechutnalo mi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Když jsem byla malá měly jsme doma kozu i krávu ochutnala jsem mléka obě kozí mléko mě vůbec nechutnalo ale kravské ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Je to věc zvyku, každé mléko je jiné podle skladby potravy a druhu zvířete. Někomu nechutná ovčí a kozí, přitom jedí brynzu, a kozí sýry. Ve Franciji vykupují mlékárny kozí mléko od malo výrobců na jejich specielní sýry.Když jsem mněl moje holky a viděl jak mají nacpaná bříška. Chtěl jsem také ochutnat, Moje žena byla lakomec ochutnat mi nedala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek