Jaké jste měli počasí na dovolené v Chorvatsku

Byli jste teď v Chorvatsku – jaké jste měli počasí a kde jste byli? Chtěla bych porovnat předpověd počasí jestli se podle toho dá řídit nebo jestli máte nějaké osvědčené tipy na předpověd počasí pro Chorvatsko

Odpovědi
Andy.vlk

My jsme byli v Chorvatsku od 10.7. do 22.7. a na ostrově Pag. Ubytovaní jsem byli ve Stare Novalii. Počasí bylo nádherné někdy teda už nesnesitelné. Přes den byla teplota vzduchu něco k 40 stupňům a přes noc nám teploměr v autě ukazova 32. Moře mělo někdy přes 20 stupňů.