dust8

Jaké jsou zásady při prvotním zapojení nové ledničky?

Odpovědi
zjentek

Z dlouholeté zkušenosti? Žádné. připoj ji k síti a voala – běží!

Ze zásady novou chladničku před prvním spuštěním vymyji roztokem s octem, ale kdyby ses ptal, tak NEVÍM PROČ! (;

Dochy

Zpravidla by po přepravě měla zůstat pár hodin v pracovní poloze, v případě extrémních teplot při přepravě by se měla nechat aklimatizovat jako veškerá technika…