zjentek

Jaké jsou výhody přihlašování se do aplikace odpovědi.cz pomocí Googlu?

Výhody a prospěch konkrétních uživatelů, přihlašujících se zde pomocí Googlu.

Nejlepší odpověď
elkon

Žádné, je úplně jedno, jak se přihlašuješ. Já třeba mám trvalé přihlášení (takže pouze kliknu na ploše na ikonu), které jen obnovím po čištění počítače.

Další odpovědi
Rose Evansov

Nemusíš si vytvářet další účet sem, jen se přihlásíš se stejným emailem a heslem sem, jinak myslím, že to jiné výhody nemá