Avatar uživatele
justjoke

fb: timeline vs. starý profil

Budou postupně všechny profily převedeny na timeline,dřív či později, nebo je výhodou "odolávat" a držet si starý profil? Má to cenu?
Děkuji zasvěceným.)

Zajímavá 0 před 3403 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
marek.29

Nevím jestli převedou postupně všechny profily, protože už se to dlouho slibuje a stále ještě ne všichni moji přátelé ho užívají.. Každopádně jde přejít z Timeline na starý profil pomocí pluginu, který si nainstaluješ podle návodu v odpovědi na otázku, která se tu už řešila.. (stačí vpravo nahoře do "vlastního vyhledávání napsat "Timeline profil" a první odkaz)

Nevím jestli je tak výhoda "odolávat" a držet si starý profil.. Já jsem přešel už cca před měsícem a nemůžu si to vynachválit - v momentu dohledáš veškeré svoje příspěvky podle roků > měsíců > dnů od té doby, co ses zaregistrovala na FB (většina lidí od r. 2009) a dělat to ve starém profilu pomocí "zobrazit další příspěvky" je docela otrava :-) to tam rovnou můžeš posadit slepici a nasypat zrní kolem tlačítka myši..
A to ještě nemluvím o hezčím vzhledu - úvodní fotky na Timeline profilu - přijde mi to jednoznačně jako krok dopředu - hezčí, přehlednější, užitečnější. Už bych to nevracel :-) ale ta možnost tady je - jak sem ti popsal výše.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet