SellLolAcc

V čem jsou výhody a nevýhody používání prohlížeče Google Chrome?

Nejlepší odpověď
bolak

VÝHODY

  • není potřeba mít nastavenou domovskou stránku jako google, hledanej výraz stačí napsat přímo do URL lišty
  • když hledáš přímo přes lištu, tak ti to našeptává nejen ze záložek, ale i přímo z googlu vyhledávače a když píšeš adresu a uklikneš se, tak ti to nehodí error ale vyjede ti normálně výsledek hledání s tím že ti to nabídne tu správnou stránku, kterou jsi měl namysli
  • součástí prohlížeče je i google translator, kterej ti u cizí stránky pokaždý automaticky ukáže v jakém je jazyku a nabídne ti její přeložení
  • nepadá tak často jako mozilla, já sám na něj přešel ve chvíli kdy už byl firefox naprosto dodělanej, nepomohla ani několikanásobná reinstalace a mazání v registrech
  • je krásnej…

NEVÝHODY

  • každá stránka se ti ve správci úloh otevře jako novej proces, takže žere mnohem víc paměti

Další odpovědi
anonym

Výhoda je že je rychlý. Nevýhoda je, že neni zdaleka tak nastavitelný a rozšiřitelný jako Firefox. Například ani nemá možnost mít různé vyhledávací enginy tak, aby se snadno používali výběrem ze seznamu, ale je nutné si pamatovat pro každý zvlášť klávesovou zkratku, takže poslepu… Je to jednoduchý prohlížeč pro masy lidí, co nemají moc vysoké požadavky a nepotřebují možnost kustomizace. Ve Firefoxu je možné prakticky všechno, je to vlastně takový malý operační systém..

suaeda

Také nejraději používám Firefox. Má hodně doplňků pomocí kterých si jej lze přizpůsobit. Pak využívám Operu, která je podle mne nejlepší, ale vyžaduje trochu si s jejím nastavením pohrát. IE používám, jen v zaměstnání na různé pracovní aplikace. Chrome nepoužívám vůbec. Nejenom, že je málo nastavitelný, ale do PC nainstaluje bez vědomí uživatele různé doplňky, které sledují činnost uživatele při surfování. Výsledek je znát hned při vlastním surfování, kdy nám reklama na stránkách přímo vyhodnocuje a nabízí produkty o které bychom mohli mít zájem. Pozor na něj – je to takový malý špion. Nyní zkouším i velice dobrý prohlížeč Safari od Apple – nevýhoda je jen v AJ.

briketka10

mě byl k ničemu dala jsem ho pryč, zůstala jsem u Googlu ve Firefoxu..