dust8

Jaké jsou skutečné rozdíly mezi helmami na kolo v ceně cca 1000 Kč a těma za cca 3000 Kč?

Odpovědi
anonym

Kvalitu žádného produktu nelze odvodit od ceny. Vysoká cena je důsledek úspěšného marketingu nikoliv však nutně i vyšší kvality produktu. Dražší produkt věhlasné značky klidně může být méně kvalitní než levnější produkt značky méně známé.