barusee

Jaké jsou průměrná platy novináře, co i fotí, novináře, co jenom píše a fotografa jako takového?

Nejlepší odpověď
Lenjička

Jestli ti jde o to, kolik bys vydělávala, kdyby ses dala na tuto dráhu, jde o to jaký máš talent…
Fotit hezké fotky je jedna věc, ale umět udělat něco originálního a umět se prosadit je věc druhá. Na fotografa se docela dlouho a tvrdě studuje. Chce to hodně peněz na foťák, objektivy a takové věci…
Novinář je zase jen pro lidi, kteří fakt mají světu co říct. Sedět u počítače a muset napsat článek do deadline je hóódně otravný a nudný a únavný…