Rokio

Jaké jsou největší prohřešky, kterých se uživatelé této webové stránky mohou dopustit?

Určitě všechny druhy porušení pravidel nejsou stejně závažné (např. obsah na nelegální obsah je horší než opakující se příspěvek nebo nesrozumitelný příspěvek).

Jak byste seřadili závažnost prohřešků, kterých se mohou uživatelé Odpovědi.cz dopustit?

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřísluší mi hodnotit a stanovovat závažnost přestupků. To je věcí admina. Osobně bych dal na přední místa :zakládání falešných profilů, pokládání zbytečných otázek které nic nepřinesou, trolování a pokládaní otázek u kterých znám předem odpověď

Další odpovědi
Klaproth

Nejhorší přestupky podle mě (řezeno od nejméně závažných po ty nejhorší):

  • debilní otázka
  • opakovaná debilní otázka
  • i přes několikerá upozornění opakovaná debilní otázka

Kepler

Evidentně je to porušování kodexu: od těch téměř bezvýznamných až po urážlivé chování (včetně toho bez použití vulgárních slov). Ze strany admina vnímám negativně možnost skrývání otázek či odpovědí bez ohledu na to, jestli je oprávněné nebo ne. I když je admin třeba za týden vrátí, už to nikoho nezajímá a efekt je stejný jako úplné vymazání. Hlasuju pro to, aby se tato možnost zrušila a zamezilo se tak mnohdy podlému jednání navzájem si konkurujících uživatelů a vyřizování účtů. Rozhodovat by měla jen jediná objektivní osoba a tou je admin.