dust8

Jaké jsou nejlepší web stránky pro objednávky jídla ze zahraničí s dlouhou trvanlivostí v plechovkách za výhodnou cenu?

Třeba si za slušnou sumu pořídit na možné horší časy něco k snědku do zásoby za cenu za kterou se ve větším množství vyplatí nakoupit právě z nějakého obchodu ze zahraničí, jenž dováží i do ČR, ale tak aby se to cenově vyplatilo více i s „poštovným“, než to koupit v ČR.

Odpovědi
cappuccino

V soucasne doobe se to vyplati spis z hlediska kvality, nez z hlediska ceny. Ceny uz jsou skoro stejne, ale kvalita je nekde uplne jinde!
Nekere konzervy, pastiky, polevky, eintopfy, rybicky apod. najdes i treba v Norme.
Pred vanocemi a pred velikonocemi tam mivaji i kvalitni cokoladove vyrobky.