jamnisadless

Jaké jsou nejlepší kriketové otázky kladené v rozhovorech?

Měl jsem hrozný zážitek, když jsem uvedl kriket jako svůj koníček. Takže tady to je.
Tazatel vidí kriket jako můj koníček a jeho oči se rozzáří, jako by se připravil na příležitost položit tuto otázku. Pak se zeptá:

Tazatel : 2 pálkaři odpalují na crease, kde pálkař ve hře je na 98 a na konci non-striker je na 97 . K vítězství jsou potřeba 3 běhy. Mohou oba dosáhnout svého století?

Já: Ano, pane, stávkující pálkař trvá 2 náběhy v posledním míči z více než se dostane do svého století a další míč zasáhne druhý pálkař, aby vyhrál hru a dokončil své století.

Tazatel: Ne, ne, jsou v poslední době, tak co?

Já (po dlouhém přemýšlení): Ano, Pane, stávkující pálkař se pokouší provést 3 nájezdy, ale ve 3. nájezdu mu dojde, takže se dostane do svého století, vystoupí a další pálkař nyní stávkuje, nyní může zasáhnout hranici získat své století a vyhrát hru.

Tazatel: Ne ne, je to poslední branka, tak co? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Já (po dlouhém přemýšlení): Ne, pane, nemyslím si, že je to možné. Do té doby jsem byl frustrovaný, protože znovu a znovu měnil podmínky, protože chtěl konkrétní odpověď.

Tazatel: Je to možné (jako kdyby vyhrál souboj proti mně). Pálkař ve stávce nyní trvá 3 běhy, ale jeden z těchto 3 běhů je krátký běh, takže dostane 2 běhy a je na druhém konci hřiště se svým století a pak druhý pálkař narazí na hranici a tým vyhraje a on se dostane do svého století.

Odpovědi
elkon

Nestávkující bláboly.