Smack

Jaké jsou následky, pokud muž přestane mít dlouhodobě sex?

Sexuální Abstinence.

Nejlepší odpověď
Daidal

Když nedochází k úniku ejakulátu a k orgasmu, tak bude mít víc energie, bude nabuděnější. Záleží jak a kam tu energii nasměruje.
Může to být produktivní. Sexuální energie, motivace je veliká. Ale nesouvisí přímo se sexem (přímo s aktem), člověk je poháněn sexem a když se mu žádný nedostává, má víc energie nazbyt, nedochází k úbytku, naopak ještě stoupá.

Další odpovědi
Drap

Je bez sexu.

plebs

U starců může to mít negativní dopad na zvětšenou prostatu.

elkon

Žádné následky, prostě bez sexu.

zjentek

Následky mohou být různé>>>https:/­/jizzbunker.com/cs/3767­06/german-grandfather-and-his-sleek-vacuum-cleaner.html?as­gtbndr=1

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.