misak25

Jaké jsou hospodářství ve Starověkém Řecku,ohledně přírody a zemědělství?Dě­kuji :)

Odpovědi
sassan

A ono to Starověké Řecko ještě pořád existuje?Ptáte se tak .-)

Ale abych jen nekritizoval jak jste položila svou otázku nahodím vám sem(v mém případě zcela vyjímečně)odkaz protože se klidně přiznám že o starověkám řeckém zemědělství vím detailně pramálo.Je to ovšem anglicky a z internetu takže vám doporučuji pouze nekriticky nepřebírat informace ale dle možností si je sama ověřit:

http://en.wiki­pedia.org/wiki/A­griculture_in_an­cient_Greece
Agriculture in Ancient Greece