eny

JAKÉ JSOU DIVY SVĚTA – 7 DIVŮ SVĚTA???

7 DIVŮ SVĚTA A OSTATNÍ

Nejlepší odpověď
Bunnik

Původních 7 divů světa:
Egyptské pyramidy
Visuté zahrady Semiramidiny
Feidiův Zeus v Olympii
Artemidin chrám v Efesu
Mauzoleum v Halikarnassu
Rhódský kolos
Maják na ostrově Faru

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sed­m_divů_světa

Další odpovědi
pondělí

toto je složitá otázka,stanovění základních sedm divů světa je staré několik tisíc let,minulý rok proběhla na internetu mezinárodní otázka o stanovení 7 divů světa,tato soutěž nebyla ukončena,ale ve finálových 15 není ani jeden div původní

elektrikář

Které to vlastně jsou: Kolos Rhodský, visuté zahrady a jsem v koncích kdo poradí. Nedával jsdem ve škole pozor, omluva jejen že to bylo před 50 lety

anonym

DOBRÝ DEN. TYTO DIVY SVÉTA NEJSOU NIČÍM OPROTI SKUTEČNÉMU NEBESKÉMU BOHU,KTERÝ NÁS STVOŘIL A STVOŘIL ZEMI PRO NÁS LIDI A STVOŘIL CELÝ NEKONEČNÝ VESMÍR.TEN UM ABY ČLOVĚK TVOŘIL/I TĚCH 7 DIVŮ SVĚTA/DO NÁS VLOŽIL NÁŠ STVOŘITEL.
KDO MÁŠ UŠI KE SLYŠENÍ TEDY SLYŠ A KDO MÁŠ OČI K VIDĚNÍ TEDY PROHLÉDNI K PRAVDĚ,KTERÁ JE JEN JEDINÁ A NEOMYLNÁ-TEDY BOŽÍ.---ZAJ-PO

Zdroj: POZNEJ PRAVDU A PRAVDA TÉ VYSVOBODÍ