Seji

Jaké je podle vás nejkrásnější jméno pro miminko? (dívčí i chlapecké) :)

Nejlepší odpověď
anonym

Nejkrásnější je to jméno, které se říká s láskou.
Doplňuji:
U nás teď „letí“ jméno Alenka. Ale teprve si zvykáme – je to tři týdny.

Další odpovědi
Drap

Všechna jména jsou krásná, pokud se krásně říkají. Osobně preferuji , aby se v naší republice dávala jména česká.

anonym

Ty jména,které jsem dal svým dětem a neměnil bych.

anonym

Jedni známí pojmenovali chlapečka Orlík a holčičku Jasněnka. Měli s tím trochu problémy na úřadech, ale prosadili si to. Jim se asi tahle jména nejkrásnější zdají…

Natty*

chlapecké: David, Tadeáš, Alex, Nico, Jaden [džejdn], Rob, Marek,…
dívčí: Noemi/Naomi, Torry, Sarah, Sabina,…
Záleží na vkusu a oblibě cizích nebo českých jmen! :)

david22

Melodie – to zní tak vznešeně.

Bublinnka

Momentálně se mi líbí Eliška a klučičí asi David.

Skeptik

Džamila, Esmeralda, Kasandra, Onur, Šeherezáda, Mohamed, Ernesto, Chosé, Jennifer, Dežo, …

Kamionacka09

Pro me je hezky treba Sandra a Patrik.

Nelie

Mě osobně se líbí Nela a Sebastiam.