TONICK

Jaké je nejvýhodnější bezdrátové připojení?

Dobrý den,
chci se Vás zeptat, jaké si myslíte, že je pro studenta VŠ, bydlícího v Brně v bytě nejvýhodnější bezdrátové připojení k síti (cena/kvalita)?

Internet chci využít ke stahování přednášek (v rámci max. jednotek MB), komunikace přes sociální sítě, využívání emailové schránky, čtení novinek na českých serverech (Seznam, Idnes apod.).

Hledám nějaké připojení, u kterého bych neplatil mnoho, neměl nejnižší rychlost (alespoň 1Mb), které bych třeba mohl využívat jen v určitých dnech (pokud takové připojení existuje) – přes pracovní týden a měl dobré pokrytí /to by snad v Brně neměl být problém/..

Děkuji mnohokrát za radu a za odpověď
Doplňuji:
Ještě bych snad dodal, že v současnosti mám od O2 za 200Kč/měsíčně (doma mám totiž od O2 ADSL internet ⇒ 100Kč měsíčně sleva) bezdrátovou klíčenku pro příjem 3G internetu, který má v Brně vynikající pokrytí, ale má FUP 500MB.
Hledám ještě výhodnější podmínky (nepotřebuji tak velkou rychlost připojení)

Nejlepší odpověď
takhlene

třeba se Vám zde něco hodí:

Zdroj: http://docs.go­ogle.com/viewer?a=v&q=ca­che:q8w-BkHL3LUJ:web.prac­ticus.eu/sites/cz/Do­cuments/Practi­cus-2010-10/42-pocitac-a-doktor.pdf+Jak%C3%­A9+je+nejv%C3%BDhod­n%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD+bez­dr%C3%A1tov%C3%A9+p%C5%9­9ipojen%C3%AD&hl­=cs&gl=cz&pid=bl&srcid=AD­GEEShQ0a9e9XJen­JtDix3QFw-oKGsJ3l636M3FI­93LcR6N0wTroF1Ry3w5NjFe­aKscnSmw7qg3jW­XjzxbTYpWnP-uGKpna0QieBkgS3A­NURnhwUG73TZ4HR­te_KgRctWqksDIc­Kb6Y&sig=AHIEt­bSJlayLMDlpMen­nVYkj76yfik2PaQ

Další odpovědi
tom004

Dobrý den. Najděte v Brně poskytovatele těchto služeb,porovnejte nabídku a vyberte si tu nejvhodnější.Dnes už to dělají i formou různých denních,týdenních ap. balíčků.

TONICK

Nebráním se dalším odpověděm. Současné odpovědi mě bohužel prozatím neuspokojili a stále řeším tohle dilema. Potřeboval bych, aby se vyjádřil někdo povolaný, kdo bude mít konkrétní a relevantní názor. Ne obecné rady, děkuji 🙂