Avatar uživatele
TONICK

Jaké je nejvýhodnější bezdrátové připojení?

Dobrý den,
chci se Vás zeptat, jaké si myslíte, že je pro studenta VŠ, bydlícího v Brně v bytě nejvýhodnější bezdrátové připojení k síti (cena/kvalita)?

Internet chci využít ke stahování přednášek (v rámci max. jednotek MB), komunikace přes sociální sítě, využívání emailové schránky, čtení novinek na českých serverech (Seznam, Idnes apod.).

Hledám nějaké připojení, u kterého bych neplatil mnoho, neměl nejnižší rychlost (alespoň 1Mb), které bych třeba mohl využívat jen v určitých dnech (pokud takové připojení existuje) – přes pracovní týden a měl dobré pokrytí /to by snad v Brně neměl být problém/..

Děkuji mnohokrát za radu a za odpověď
Doplňuji:
Ještě bych snad dodal, že v současnosti mám od O2 za 200Kč/měsíčně (doma mám totiž od O2 ADSL internet ⇒ 100Kč měsíčně sleva) bezdrátovou klíčenku pro příjem 3G internetu, který má v Brně vynikající pokrytí, ale má FUP 500MB.
Hledám ještě výhodnější podmínky (nepotřebuji tak velkou rychlost připojení)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, jendahun, takhlene před 4814 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
takhlene

třeba se Vám zde něco hodí:

Zdroj: http://docs.go­ogle.com/viewer?a=v&q=ca­che:q8w-BkHL3LUJ:web.prac­ticus.eu/sites/cz/Do­cuments/Practi­cus-2010-10/42-pocitac-a-doktor.pdf+Jak%C3%­A9+je+nejv%C3%BDhod­n%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD+bez­dr%C3%A1tov%C3%A9+p%C5%9­9ipojen%C3%AD&hl­=cs&gl=cz&pid=bl&srcid=AD­GEEShQ0a9e9XJen­JtDix3QFw-oKGsJ3l636M3FI­93LcR6N0wTroF1Ry3w5NjFe­aKscnSmw7qg3jW­XjzxbTYpWnP-uGKpna0QieBkgS3A­NURnhwUG73TZ4HR­te_KgRctWqksDIc­Kb6Y&sig=AHIEt­bSJlayLMDlpMen­nVYkj76yfik2PaQ

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dobrý den. Najděte v Brně poskytovatele těchto služeb,porovnejte nabídku a vyberte si tu nejvhodnější.Dnes už to dělají i formou různých denních,týdenních ap. balíčků.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
TONICK

Nebráním se dalším odpověděm. Současné odpovědi mě bohužel prozatím neuspokojili a stále řeším tohle dilema. Potřeboval bych, aby se vyjádřil někdo povolaný, kdo bude mít konkrétní a relevantní názor. Ne obecné rady, děkuji 🙂

před 4813 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek