sabik11

Jaké je číslo na Linku bezpečí(shodné pro všechny evropské země)?

prosím poradte

Nejlepší odpověď
panenka

116 111 je nové evropské číslo Linky bezpečí

http://web.vol­ny.cz/noviny/po­mozte/clanek/~vol­ny/IDC/89418/lin­ka-bezpeci-ma-nove-evropske-cislo-.html

Další odpovědi
GangstaHelper

Jen podotknu, že linka bezpečí měla vždy číslo 800 155555 (no, když začínalo každé ráno vysílání ČT, tak tam byla na to reklama a říkali nula osm set, jednička a pět pětek).

To nové číslo vypadá pěkně blbě a asi se i ještě hůř bude pamatovat. Než jako bezplatná linka mi to připadá jako jedna z premium linek 85,–/min.

zdeny

Bývalo 800 555555 bez záruky a asi jen v naší zemi . Už neplatí , má to nějaký autobazar !!!