Avatar uživatele
anonym

Jaké je cestování ledadlem s malým dítětem?

Ahoj, přemýšlíme o nějakém tom last minute – letecky. Máme 19 měsíční dcerku. Poradí někdo, jak se cestuje s takto malým dítětem? Co nabízejí letecké společnosti? Atd???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5326 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
petka

Pro deti od 6 mesicu je poskytovano vlastni specialni sedadlo. Behem vzletu a pristani vsak musi sedet na kline sveho rodice a musi byt pripoutano bezpecnostnim pasem. Pri delsim letu (nad 1 hod) jsou detem poskytovana specialni detska menu, ktera jsou jim servirovana prednostne pred rodici.Nektere letecke spolecnosti nabizeji k detskemu menu hracku a jine dokonce i kojeneckou stravu.Co se tyce ceny letu za dite do dvou let, zaplatite priblizne 10% bezne ceny.

Zdroj: http://www.zkratka-letenky.cz/clan­ky/cestujici-se-specialnimi-potrebami/cestujici-se-specialnimi-potrebami-tehotne-zeny-a-deti/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luciefie

letadlem s dětmi v pohodě…mnohem lepší než se vláčet autem..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lencis

Záleží na naturelu dítěte, ale pokud není vysloveně hyperaktivní zvládnete cestu letadlem bez problémů. Nabídka leteckých společností není nikterak vyjímečná (alespoň nám se žádné extra péče nedostalo a kamarádce, která cestuje často z Německa do Brna a zpět také ne. Nicméně pohodlné to je a jak už bylo napsáno, rozhodně lepší než cestovat autem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek