Sarrow

Jaké filmy/seriály u vás vyvolaly noční můry nebo naopak fantastické sny?

Třeba i v dětství…

Z nočních můr to byla určitě:
Akta X, Kruh (Samara mě doprovázela snad v 1000 snů)

Věřte nevěřte (prokleté Napoleonovo křeslo, hrobař, výběr rakve,..)

nebo třeba podprůměrák Strach.com

Z těch pěkných např.
Hary Potter (to jsem si zahrál famfrpál a od Hagrida dostal knihu kouzel se kterou jsem experimentoval :D)

Interview s upírem (stát se upírem byl sen mého dětství :D)

......bylo jich určitě spousta, jen si jich momentálně moc nevybavuji :)

Nejlepší odpověď
iceT

Já se bála chodit potmě na záchod i po venku,když jsem viděla jeden snad ruský film o lovci medvědů,co napadal lidi.Lovec na něj nachystal past,ale pak ho přepadla prudká sněhová bouře a do té pasti se schoval,ale ona za ním zapadla.Ten medvěd ho vyčenichal a do té pasti se za ním dobýval,a jak to dopadlo si nepamatuju.Když jsem v jednom týdnu přečetla a dokoukala všechny díly Twilight ságy,tak se mi zdálo celý jeden týden o patizónovi,a doufám,že to byl jen důsledek velké porce toho díla najednou. Fantom Amsterodamu byl pro mě ve 14 letech takový zážitek,že jen jsem si vzpoměla na vodu,tak jsem slyšela bl,bl,bl,bubliny ze vzduchové láhve.

Další odpovědi
briketka10

když jsem byla malá tak jsem se bála strašně tmy a
ségra se mnou musela chodit na záchod a pavouci ti
jsou dodnes pro mě noční můrou z těch mám hrůzu,
jak mi nějakej přeběhne po pokoji, tak ječím, jak šílená
a vraždím ho pantoflí, nohy mám hned nahoře a oči taky
vykulený, myslím, že ten řev slyšej až ve vedlešjí vesnici :D
naopak filmy na téma hororu mi žádnej problém nedělaj
ty miluju a i je vyhledávám – sleduju je hlavně v noci ta je
na to nejlepší :))

Damiana

Ty noční můry ani ne, třeba takový pan Kruger je mi moc sympatický… Jako malá jsem se docela bála Petra Čepka coby Černého myslivce z Babičky. Zbavila jsem se toho až tehdy, když jsem mu to pak osobně řekla!:-)))
Pak taky ty Švankmajerovy kousky na bezstarostně veselosti moc nepřidají:-)

Ale asi spíš ty fantazie… Rozhodně Sex ve městě. Ty desítky kabelek od Diora, botiček od Blahnika, hadříků od Chanelu – to vše jen namátkou – bych rozhodně ze skříně nevyhnala…:-)

Btw – k té Samaře, vidím, že mluvíš o americké verzi. Doporučuji shlédnout japonský origoš se Sadako. Jestlis' mohl se Samarou alespoň usnout, tady ani nezabereš…:-))))

emamamisu

jednoznačně jsou to japonské horory. Japonci mají úplně odlišný způsob chápání a natáčení. jejich horory jsou skutečné psycho!
osobně mě pronásledovaly dlouho filmy:

pl4toon

Noční můry přímo ne, ale fantasie mi jela na plné obrátky po shlédnutí všech dílů Noční můry z Elm Street za jeden večer. Bylo mi asi deset. Mno a pak jsem se furt bál, že mi z postele vyjede ruka s kudlama a rozřízne mě :/

Jsemtady

Mno kdysi davno nocni mura. Zdalo se mi ze je se mnou v obyvaku a vzdycky kdyz jsem zavrel oci byl o kousek bliz. Mno ale jen jednou, pak dlouho nic, vetsinou jsou ty horrory spis legracni.
Mno ale sem tam na youtube shlednu nejakej ten dokument, nasel jsem neco o ufo. Po par dilech jsem mel vecer divnej pocit. Mno ac jeden nevi co je za tim a kolik z toho jsou podvody, tak tim ze je to dokument, tak jeden nevi. Z toho jsem pak mel sny jak valka svetu, utikal jsem pred ufonama 🙂
Mno tedkon ve hrach o truny s03e09 kdyz povrazdili hlavni hrdiny se kterejma se ten serial odvyji od zacatku jsem nemohl usnout. Tak je to serial mno ale vostre napsanej.