Avatar uživatele
Mechanich

Jaké emoce ve vás vzbuzuje tato fotka?

Zkusím tu provést menší marketingový experiment. Jaké emoce ve vás vzbuzuje tato fotografie? Popište, co se vám líbí, co se vám nelíbí.
https://www.in­stagram.com/p/Bm5aK­3AByho/

Zajímavá 0 před 1750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Líbí se mi to jako reklama na kvalitní vodku. Neblije, přemýšlí, nemá na nové džíny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
yuko

Mi se to nelibi a uz tu fotku nechci znovu videt. Jedine, na co se da podivat, je ta lahev.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

  • srdíčka
  • po Absolutce ztrácíš boty i ponožky

🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Potetovanej magor, asi nalitej, kterej nemá na kvalitní oblečení. Nemám z něj dobrej pocit.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Štítivost. Té vodky bych si málem nevšiml, zato štěnice a jiné brebery z toho obrázku bezďáka přímo cákají proudem pod tlakem! :)

Co se mi líbí? Těžko říci… slušivá černá? ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Výpredaj…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Chlap nic moc, ta flaška i když se snaží nemá na to aby dojem výrazně vylepšila…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Moderní člověk, hipster, městský intelektuál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
replicator

Člověk, kterého nezajímá hygiena, nemá zřejmě žádný styl, podle fotky usuzuji, že je na ženské tak proč nosí černou barvu? Inteligence zřejmě také tedy nic moc. Póza dost mizerná, působící až vulgárně.To tetování se podle mě na něj vůbec nehodí.
Spíš to vypadá jako nějaký bezdomovec, ta flaška a ten pohled stranou to ještě podtrhuje, asi chce love lol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Žádné emoce, může to být ruský mužík po výplatě, anebo český přepracovaný elegán

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek