Mechanich

Jaké emoce ve vás vzbuzuje tato fotka?

Zkusím tu provést menší marketingový experiment. Jaké emoce ve vás vzbuzuje tato fotografie? Popište, co se vám líbí, co se vám nelíbí.
https://www.in­stagram.com/p/Bm5aK­3AByho/

Nejlepší odpověď
Kepler

Líbí se mi to jako reklama na kvalitní vodku. Neblije, přemýšlí, nemá na nové džíny.

Další odpovědi
yuko

Mi se to nelibi a uz tu fotku nechci znovu videt. Jedine, na co se da podivat, je ta lahev.

marci1

  • srdíčka
  • po Absolutce ztrácíš boty i ponožky

🙂

elkon

Potetovanej magor, asi nalitej, kterej nemá na kvalitní oblečení. Nemám z něj dobrej pocit.

aliendrone

Štítivost. Té vodky bych si málem nevšiml, zato štěnice a jiné brebery z toho obrázku bezďáka přímo cákají proudem pod tlakem! :)

Co se mi líbí? Těžko říci… slušivá černá? ;) :)

led

Výpredaj…

Dochy

Chlap nic moc, ta flaška i když se snaží nemá na to aby dojem výrazně vylepšila…

dubraro

Moderní člověk, hipster, městský intelektuál.

replicator

Člověk, kterého nezajímá hygiena, nemá zřejmě žádný styl, podle fotky usuzuji, že je na ženské tak proč nosí černou barvu? Inteligence zřejmě také tedy nic moc. Póza dost mizerná, působící až vulgárně.To tetování se podle mě na něj vůbec nehodí.
Spíš to vypadá jako nějaký bezdomovec, ta flaška a ten pohled stranou to ještě podtrhuje, asi chce love lol.

Kryšpín

Žádné emoce, může to být ruský mužík po výplatě, anebo český přepracovaný elegán