Avatar uživatele
klob1

Jaké elektronické bicí? Yamaha DTX 430K vs Yamaha DTX 430K nebo Roland TD-1KV?

Dobrý den,
kamarád chce si koupit Elektronické bicí. Má na výběr sada Yamaha DTX 430K nebo Roland TD-1KV. Já tomu mnoho nerozumím, protože hraji na Syntetizery, keyboardy a 3 různé kyary. On chce začít s bicími a věnovat se na úrovni, čili hrát i na živo s ostatními. A jestli je možnost pak někdy třeba změnit některé pady v těch sestavách, aby tu možnost z druhé sady měli( funkci) ?

Yamaha DTX 430K má úder paličkou do basového bubnu, ale nemá zastavení činelu rukou.
Yamaha DTX 450K má vše co 430K,jen rozdíl je v rytmickém padu, který má okraj, který také hraje, což 430K to nemá.
Roland TD-1KV má právě tlumení rukou na činelu, ale zase nemá tu paličku na basovém bubnu.

Co by jste mu doporučili? Je tedy omezený i cenově a tyto cenově je dostupné pro něho. Samozřejmně si také na to někdy zahraji, občas si zahraji, když je někde možnost. Ale, jak píši jsem také laik.

Bohužel neznám, kdo by mu poradil. Tak třeba je tu nějaký bubeník, který tomu více rozumí. Vím, že asi jsou jinde fora, ale nechci si zakládat registrace. Tak to zatím chci zkusit zde.
Předem děkuji za pomoc s výběrem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2519 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Blue00

Roland TD-1KV podle mě je zastavení činelu rukou dost důležité

před 2508 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek