dust8

Jaké chuťově stejné alternativy Kofoly mimo značky od Koli existují?

Odpovědi
cochee

Značku „Koli“ neznám, nic mi neříká. Aby bylo něco chuťově stejné jako Kofola, muselo by to mít shodné složení výrobního sirupu, jako originální sirup KOFO, ze kterého se Kofola vyrábí – a to by asi byla moc velká náhoda, vzhledem k tomu, že složení KOFO je nejspíš předmětem tajemství. Druhá zásadní věc je ta, čím bude nápoj slazen, protože je např. známo, že CocaColy v různých státech chutnají různě, byť jsou vyrobeny ze stejného výrobního sirupu CocaCola a je to způsobeno použitým sladidlem.