Mirrorwoman

Jaké chováte doma zvíře?

Nejlepší odpověď
filva

Plaza.

Dvě želvy a jmenují se:Želvičkamalvička a Květouš.

Další odpovědi
ReHu

Domácí šelmičku(psa nebo kočku)

Psy – 2.
Kočku – 1
Rybičky – hejno.

fortin

Rybičky.

http://img.na­dapenny.com/t20/110­98/nadap131639304­010232.jpg

coco

Hlodavce.

bobra a manžela…:)

Mucillinka

Plaza.

želva, pes, slepice.. :D

pukula

Domácí šelmičku(psa nebo kočku)

dědapetr

Žádné.

SajmonModer

Žádné.

Michal Kole

Domácí šelmičku(psa nebo kočku)

Itter

Ptáka.

i psa

dougie

Domácí šelmičku(psa nebo kočku)

Máme psa,fretku,křeč­ka,suchozemskou a vodní želvu a ještě andulku:)

gnosis

Hlodavce.

kralik zakrsly-beran. fajnove, spolecenske, nenarocne zvire, s neskutecne hebkou a jemnou srsti (vic nez kocka, se psem nesrovnatelne), nikdy nesmrdi (jeho domecek je na tom trochu jinak:)) a da se naucit, aby chodil konat potreby na jedno misto, obcas mu neco ulitne. jedine minus – zavreny v kleci je nekdy mirne hlucny (kdyz si brousi zuby, nebo kdyz z nudy okusuje klec). pres den nevadi, v noci je treba ho mit v jine mistnosti.

Elk

Domácí šelmičku(psa nebo kočku)

Fenku jménem Žaneta. Máme ji už 11 rok z útulku, takže už jí bude kolem 15 let.

robosobo

Domácí šelmičku(psa nebo kočku)

psa-1
rybišky-0
ptáka-0
hlodavce-morče-1
plaza-0

quentos

Žádné.

fablen

Žádné.