Jaké byste doporučili sarkastické moderní RPG?

Hledám rozsáhlejší hru typu Two Worlds s podobným sarkasmem. Rozhodně chci možnost magie a využít svůj nadupaný stroj… Singleplayer pro platformu PC/Linux. Děkuji.

Odpovědi
pepe88

A co takhle Quake nebo Unreal tournament?

Brozma

Zkus Undertale, slušná RPG hra s neobvyklým příběhem, spoustou neobvyklých postav, ale hlavně se třemi základními konci: neutrální, pacifistický a genocidní. Dá se sehnat na Steamu (placený) nebo stáhnout přes The Ocean of Games (zdarma, ale pořádně si rozmysli tuto metodu sehnání!)