dust8

Jaké byly tak razantní důvody k tomu, že bylo po Windows 10 vyloženě nutné vymyslet Windows 11?

Odpovědi
JežíšKristus

Microsoft vydělává na svých cloud službách, ale s prodeji systému Windows není spokojen. Windows poměrně zaostává za konkurencí, zejména za macOS. Windows 11 se evidentně snaží přiblížit macOS, minimálně UI (uživatelské rozhraní) Windows 11 se oproti Windows 10 velice začíná podobat UI macOS.

Důvodem je tedy snaha dohnat konkurenci, minimálně trochu okopírovat vzhled konkurence. Vlastní systém zase tolik změn nemá, jen někteří uživatelé hlásí chyby a zpomalení systému (což se u Microsoftu dá čekat).