Jaké by mohlo být vysvětlení faktu?

totiž – že 30.dubna,r.1945,než spáchal sebevraždu,dal Hitler příkaz k zatopení berlínského Metra – Sprévou? Mělo tam zemřít 200 000 Němců.
Proč? Jenom proto,že se bál využití Metra Rudou Armádou? Vojensky,samoz­řejmě.

Nejlepší odpověď
dudu

Hitler naznal, že elita národa již padla v boji, tudíž zbylí jedinci si nezasouží žít a Německo nemá po prohrané válce existovat.

Další odpovědi
led

„so mnou umiera Nemecko“ citát hovorí za všetko

mojitek

Ten rakusak byl psychopat,a blaho lidu bylo to posledni o co mu slo.Poslal miliony vlastnich lidi do valky zemrit,vcetne deti,a nehlede na to ze diky tomu zemrelo pri obrane dalsich xxx milionu nevinnych lidi,lehlo popelem nescetne kulturnich pamatek v te nesmyslne dobyvacne valce.A nebyt potazmo jeho tak by vychodni Evropa neskoncila v rukou dalsiho psychopata-Stalina.Tak asi tak..