partep12345

Jaké bonbóny obsahují nejméně chemie ?

Odpovědi
anonym

Tezko rict. Ale kdyz si vymyslis vlastni recepturu tak si to muzes hlidat. Urcite se daji nejake vytvorit. Pripadne je na internetu, ci prislusnych kucharkach leckdy podrobny navod. Myslim si, ze nektere druhy bonbonu zvladne i ten kdo zrovna vareni prilis neholduje. U klasicky kupovanych bych teoreticky kupoval ty od mensich vyroben, protoze ti paradoxne nesetri na vyrobe tolik co velko vyrobny.
Ovsem pokud ti jde vylozene o chemii, tak si vzdy kontroluj slozeni. Cim vic E(cislo) – tzv ecek, to ma, tak tim vice chemie v tom vetsinou byva.