PetaKo

Jaké aktovky kupujete dětem pro první stupně ZŠ?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží jen a jen na vás, jaké či které aktovky pro své děti vyberete. Každému se libí něco jiného.

Na výběr je jich dost, navíc v různé cenové relaci. Vybrala bych tu, která má anatomicky tvarovaná záda a pevnou konstrukcí, má široké a pohodlné popruhy, které neškodí páteři.

Vzhled bych nechala na dítěti. Záleží na tom, zda je určený pro holku, nebo pro kluka.

V odkazu jsou i recenze.

https://skolni-batohy.heureka­.cz/stil-batoh-romantic-2-cerna-ruzova-motyli/#

Další odpovědi
ivzez

Podle mne jsou vhodnější batohy s vyztuženými
zády → jsou lehčí než „klasické“ aktovky.

Drap

Už dávno žádné.