hanny 2

Jaké a čím obložené chlebíčky máte nejraději?

Odpovědi
Tlaky

Bramborový salát,uzený,va­jíčko,rajče,pa­prika.

dědapetr

Mě je to jedno hlavně když nějaké jsou.

gnosis

ty od babicky a od dedy:) veka, parizsky salat, sunka/suchy salam, kus tvrdeho syra, kolecko vejce, nakladana okurka/paprika. klasika.
ale kdysi davno jsem jedl chlebicky, ktere se zapekaly v troube natrene takovou cervenou pomazankou a posypane strouhanym syrem, ale nikde jsem nenasel recept :-/ jesi to nekdo zna, dejte vedet:)

tom004

Jarní – vařené vejce na kolečka,majoné­za,nadrobno jarní cibulka.

dougie

bramborový salát,vejce,sýr,o­kurka,rajče,ke­čup

Pecudka

Nejraději se salátem, na to půlka vejce polité ochucenou majonézou, okurka a salám. Jen jsem celá opatlaná.
Chuťovky jsou nejlepší pomazané topinkovou pomazánkou na to měsíček mandarinky a plátek kiwi, mňam, mňam

Salvaje

Nějaká dobrá, doma udělaná pomazánka, šunka, vajíčko na kolečka, rajče, paprika a posypané nastrouhaným sýrem… Mňam, nedělejte tady chutě :-d

hanulka11

různé, hlavně čerstvé

dělala jsem nyní jednoduché a byly vynikající

jen jsem smíchala pomaz. máslo a nastrouhané ředkvičky nahrubo namazala veky a na to položila 2 plátky rajčete posypala pažitkou

není to tak hutné
často dělám i jen krabí pomaz. položím plátek citronu

je tolik možností ale se salátem ty klasické moc nemusím/jsou hrozně syté/