Avatar uživatele
tazalka

Jaká výročí/zajímavé akce nás čekají v příštím roce? Literáti, ilustrátoři, zajímavé akce (sportovní, olympiády a..)aj.

Nebo významné výročí založení něčeho, uplynutí nějaké doby od významného objevu apod? Děkuji

Zajímavá 0 před 4136 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
www

Zkus Google, xy 2013.
Najdeš spoustu výročí, akcí ap. nejen u nás, ale na celé naší planetě.
Doplňuji:
Příliš všeobecná otázka, proto odkaz na vyhledávač.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

To stejné jako tento rok jen o rok starší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tazalka

hledám hlavně něco inspirujícího, to, co jsem prozatím našla mě moc nepřesvědčilo, abych na tom stavěla velkou část příštího roku… ale pokud jsou odpovědi jen vygúglované, tak to si můžu rovnout najít sama … myslela jsem, že Odpovědi jsou o nečem jiném než jen o okopírování odpovědi z netu… asi jsem se spletla, tak se vám omlouvám

před 4136 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tazalka

PRO WWW – nezdá se mi, že je to příliš všeobecná otázka. Každý si můžet vybrat to svoje. Někdo čte, tak třeba ví, že příští rok plácnu uplyne 100 let od narození jeho oblíbeného spisovatele, že bude třeba letní olympiáda (ta samo nebude, když byla teď, dávám jen příklad), nebo že uběhne příští rok to bude 250let od vynálezu hromosvodu apod…

před 4136 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tazalka

PRO M. – měla jsem na mysli významná výročí-akce a ne každoroční, opravdu odpověď na úrovni. Doufám, že to bylo myšleno jako vtip.
PRO WWW – kdybych zadala např. spisovatelé 2013, tak odpověď mi to nedá – proto se ptám tady…

před 4136 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek