tazalka

Jaká výročí/zajímavé akce nás čekají v příštím roce? Literáti, ilustrátoři, zajímavé akce (sportovní, olympiády a..)aj.

Nebo významné výročí založení něčeho, uplynutí nějaké doby od významného objevu apod? Děkuji

Odpovědi
www

Zkus Google, xy 2013.
Najdeš spoustu výročí, akcí ap. nejen u nás, ale na celé naší planetě.
Doplňuji:
Příliš všeobecná otázka, proto odkaz na vyhledávač.

M.

To stejné jako tento rok jen o rok starší.

tazalka

hledám hlavně něco inspirujícího, to, co jsem prozatím našla mě moc nepřesvědčilo, abych na tom stavěla velkou část příštího roku… ale pokud jsou odpovědi jen vygúglované, tak to si můžu rovnout najít sama … myslela jsem, že Odpovědi jsou o nečem jiném než jen o okopírování odpovědi z netu… asi jsem se spletla, tak se vám omlouvám

tazalka

PRO WWW – nezdá se mi, že je to příliš všeobecná otázka. Každý si můžet vybrat to svoje. Někdo čte, tak třeba ví, že příští rok plácnu uplyne 100 let od narození jeho oblíbeného spisovatele, že bude třeba letní olympiáda (ta samo nebude, když byla teď, dávám jen příklad), nebo že uběhne příští rok to bude 250let od vynálezu hromosvodu apod…

tazalka

PRO M. – měla jsem na mysli významná výročí-akce a ne každoroční, opravdu odpověď na úrovni. Doufám, že to bylo myšleno jako vtip.
PRO WWW – kdybych zadala např. spisovatelé 2013, tak odpověď mi to nedá – proto se ptám tady…